środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaPiłka NożnaRobert Lewandowski punktuje błędy Bayernu Monachium: "Duma i pycha. Jaki piłkarz będzie...

Robert Lewandowski punktuje błędy Bayernu Monachium: „Duma i pycha. Jaki piłkarz będzie chciał tam przyjść?”

Robert Lewandowski w programie „Wojewódzki&Kędzierski” skomentował sagę transferową związaną z jego osobą. Napastnik wytknął Bayernowi błędy w polityce klubu.

Lewandowski nie zamierza zostawać dłużej w Bayernie i jasno mówi o swojej chęci odejścia. Innego zdania są Bawarczycy, którzy zarzekają się, że Robert zostanie w Monachium jeszcze na rok.

Robert cały czas podtrzymuje jednak to, że wierzy w kompromis i dojście do porozumienia pomiędzy nim a klubem.

„Po co miałbym zostawać na siłę i siedzieć na ławce? Jaki piłkarz będzie potem chciał przyjść potem do Bayernu, wiedząc, że nie odejdzie z tego klubu? Gdzie jest ta lojalność i szacunek?” – pytał Lewandowski.

Napastnik mimo słabej obecnie atmosfery nie zapomniał o wcześniejszych latach i „rozkwicie” jakiego zaznał za sprawą występów w Bayernie Monachium. Jednocześnie podkreślił, że duma i pycha może zgubić władze Bawarczyków.

„Zawsze byłem gotowy. Jak miałem kontuzję, to chciałem grać. Spędziłem w Monachium osiem pięknych lat, poznałem wiele wspaniałych osób i chciałbym, żeby tak zostało w głowie. Dumą i pychą nikt nie wygra. To nie jest rozwiązanie – zaznaczył.

Robert Lewandowski podjął również temat nowego klubu. Napastnik jasno zaznaczył, że interesuje go jedynie FC Barcelona i nie bierze pod uwagę innych ofert.

Nie rozpatrywałem innych klubów. Musicie pamiętać, że zanim coś trafi do mediów, to kluby wiedzą, jakie w ogóle mają szanse na transfer i czy jest sens starać się od pewnego zawodnika. Nie ma sensu iść wtedy w to głębiej” – skwitował Robert.

Źródło: Onet

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze