środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaPiłka NożnaGrzegorz Krychowiak o swojej klubowej przyszłości: "Dla mnie najważniejsze jest to, żeby...

Grzegorz Krychowiak o swojej klubowej przyszłości: „Dla mnie najważniejsze jest to, żeby piłka sprawiała mi przyjemność”

Grzegorz Krychowiak podczas konferencji prasowej przed meczem z reprezentacją Belgii odpowiedział na pytania dziennikarzy. Głównym tematem rozmów była jego klubowa przyszłość i perspektywa powrotu do Rosji.

Krychowiak wrócił na zgrupowanie po ówczesnym jego opuszczeniu z powodów osobistych.

„Każdy chłopak, gdy zaczyna grać w piłkę, to jego marzeniem jest gra w kadrze. Najtrudniejsze jest to, by przygoda z kadrą była jak najdłuższa. To olbrzyma duma, że możemy reprezentować kraj” – mówił na początku.

Grzegorz został również zapytany o jego powrót do Rosji i przyszłość w Krasnodarze.

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby grać, bo piłka sprawia mi przyjemność. Mundial jest na koniec roku, każdy zawodnik marzy, żeby tam pojechać. Jest wielu zawodników, którzy będą na to ciężko pracować

Ciężko mi coś planować i odpowiedzieć, bo nie wiem, jak się to potoczy. Na dziś muszę wrócić do Rosji i zacząć tam przygotowania. Zobaczymy, jak to się potoczy. Muszę porozmawiać z klubem i zobaczyć, jak się to potoczy” – stwierdził.

„Mam kontrakt, którym jestem zobowiązany wobec klubu, więc ciężko mi powiedzieć, jak się to wszystko potoczy. Jest tyle znaków zapytania. Są opcje spoza Rosji. Rozmawiam z moim agentem i kluby dzwonią. Są jednak dwie strony, które muszą podjąć decyzję. Najważniejsze, by razem podjąć decyzję, która będzie odpowiadała i im i mi – dodał na koniec.

Pomocnik odniósł się również do nieobecności Romelu Lukaku, który nie zagra w meczu przeciwko Polsce.

„Mam nadzieję, że Belgowie nie poradzą sobie bez Romelu Lukaku. Nie jest łatwo zastąpić takiego zawodnika, ale Belgia ma w swoich szeregach wielu utalentowanych zawodników, więc wydaje mi się, że to nie będzie problem dla przeciwnika. Czeka nas trudne spotkanie z wymagającym zespołem” – stwierdził.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze