(VIDEO) Podział punktów w hicie Ligi Narodów! Anglia rzutem na taśmę wyrywa oczka Niemcom

Opublikowane 7 czerwca 2022, 22:46
0
0

Reprezentacja Niemiec we wtorkowym hicie zremisowała 1:1 z Anglią. Przyjezdni walczyli do samego końca i rzutem na taśmę zdołali wyrwać punkty Niemcom.

W mecz lepiej weszła reprezentacja, która swoją dominację mogła potwierdzić w 23. minucie. Wtedy piłkę do siatki Anglików zapakował Jonas Hofmann, lecz analiza VAR wykazała pozycję spaloną. Chwilę później to Anglicy mogli prowadzić, lecz Harry Kane chybił z bliskiej odległości po rzucie rożnym.

Groźnie pod obiema bramkami było jeszcze w doliczonym czasie gry. Najpierw obiecującą uderzał Jamal Musiala, a następnie swoich sił spróbował Bukayo Saka, który jednak nieznacznie się pomylił.

Po zmianie stron Niemcy szybko wyszli na prowadzenie. W 50. minucie Jonas Hofmann otrzymał podanie od Joshuy Kimmicha i umieścił piłkę w siatce! Przy tej sytuacji lepiej mógł zachować się jednak Jordan Pickford.

Anglicy długo zbierali się do tego, aby zagrozić bramce Niemców. Przyjezdni zrobili to dopiero w ostatnim kwadransie gry. Najpierw po rzucie rożnym główkował Harry Maguire, a kilka chwil później Manuel Neuer powstrzymał uderzenie Harryego Kane.

W 85. minucie błąd w polu karnym popełnił Antonio Rudiger. To skutkowało rzutem karnym, który został podyktowany po ówczesnej analizie VAR. Do wykonania jedenastki podszedł Harry Kane, który pewnie zamienił ją na bramkę.

Niemcy – Anglia 1:1
Bramki: 50′ Hofmann – 88′ Kane (kar.)