poniedziałek, 27 czerwca, 2022
Strona głównaFame MMA(VIDEO) Najman uderza w Jacka Murańskiego: "Upośledzony staruszek zgubił się w Internecie"

(VIDEO) Najman uderza w Jacka Murańskiego: „Upośledzony staruszek zgubił się w Internecie”

Marcin Najman wyjaśni w końcu swój konflikt z rodziną Murańskich? Wygląda na to, że już niedługo może dojść do głośnego pojedynku.

„El Testosteron” od dłuższego czasu toczy medialną wojnę z Jackiem i Mateuszem Murańskim. Miało dojść do walki pomiędzy Najmanem i starym „Muranem”, ale finalnie pierwszy z nich wycofał się i oświadczył, że nie da zarobić niedoszłemu rywali.

Okazuje się jednak, że zmienił zdanie i w ostatnim czasie co raz więcej mówi o walce z Murańskimi. Niedawno wyjaśnił, że chce najpierw zawalczyć z Jackiem, a następnie z jego synem Mateuszem. Co ciekawe, zapewnia, że może stoczyć dwie walki na jednej gali.

Marcin Najman ostro o Jacku Murańskim

Najman na swoim kanale YouTube zamieścił mocne nagranie, na którym w ostrych słowach wypowiedział się o „Muranie”. Zapewnił, że najpierw zawalczy z nim, a później z jego synem.

Przy okazji „El Testosteron” wbił szpilę w włodarza federacji FAME „Boxdela”, z którym jest mocno skonfliktowany od czasu kontrowersyjnej walki z Kasjuszem Życińskim.

– Ewidentnie ten upośledzony staruszek zgubił się w przestrzeni Internetu. Zapytał niestety o drogę opier**lacza kogutów „Bombela”. No i tak wskazują sobie drogę i nie mogą trafić do drzwi. Mnie żadna federacja, żadna federacja nie będzie mi mówiła, którego z was mam pierwszego zutylizować. I to ty będziesz tym pierwszym.

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Źródło: screenshot YouTube

Gratulacje dla „Gamera” od dawnego rywala! „Walka na bardzo wysokim poziomie.”

0
Dzisiejszego poranka Mateusz Gamrot zwyciężył w swoim pierwszym main evencie pod banderą UFC. Polak pokonał na UFC Vegas 57 młodego gniewnego Armana Tsarukyana i zaczyna na poważnie myśleć o zaatakowaniu topu dywizji lekkiej. Gratulacje płyną z całego świata, także od byłego rywala "Gamera".