środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaPiłka NożnaWielka krytyka Roberta Lewandowskiego po meczu z Belgią! "Mizerny mecz, wychodzą skutki...

Wielka krytyka Roberta Lewandowskiego po meczu z Belgią! „Mizerny mecz, wychodzą skutki bycia na Roland Garros”

Reprezentacja Polski przegrała w Brukseli z Belgią aż 6:1. Po spotkaniu najwięcej krytyki spadło na Roberta Lewandowskiego.

Internauci kapitanowi reprezentacji Polski wytknęli przede wszystkim stratę, po której padła bramka Kevina de Bruyne. Wcześniejsza na szczęście dla Biało-Czerwonych obyła się bez konsekwencji.

Lewandowski został skrytykowany za drugą połowę, która w jego wykonaniu była po prostu słaba i bezbarwna.

Niektórzy z kibiców z przekąsem szukali winy w niedawnym wyjeździe Roberta na Roland Garros oraz udziale w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego.

Robert Lewandowski opuścił boisko w 69. minucie. Wtedy na tablicy wyników widniał wynik 2:1. Ostatecznie zakończyło się klęską 6:1. Skrót meczu wraz z załączonymi bramkami dostępny jest -> TUTAJ.