Zaskakujące słowa Roberta Lewandowskiego o jego przyszłości: „Nie wiem, czy odejdę z Bayernu”

fot: YouTube
Opublikowane 9 czerwca 2022, 16:38
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Robert Lewandowski udzielił wywiadu dziennikowi „Bild”. Tym razem zamiast jasnych oświadczeń o chęci odejścia zaznaczył, że nie jest pewny swojej przyszłości.

Dotychczas Robert Lewandowski podtrzymywał, że zamierza odejść latem z Bayernu i nie wyobraża sobie dalszej współpracy z Bawarczykami.

Te plany może pokrzyżować obowiązujący kontrakt, w ramach którego Lewandowski miałby spędzić w Monachium jeszcze jeden rok. Polak wraz ze swoim agentem Pinim Zahavim starał się napierać na Bayern, aby ten zgodził się na jego sprzedaż.

Mówił o tym min. na konferencji prasowej reprezentacji Polski, jak i w podcaście „Wojewódzki&Kędzierski”.

„Na dziś pewne jest jedno. Moja historia z Bayernem Monachium dobiegła końca. Po tym wszystkim, co wydarzyło się w ostatnich miesiącach, nie wyobrażam sobie dalszej dobrej współpracy” – to wypowiedź Roberta z konferencji prasowej reprezentacji.

„Po co miałbym zostawać na siłę i siedzieć na ławce? Jaki piłkarz będzie potem chciał przyjść potem do Bayernu, wiedząc, że nie odejdzie z tego klubu? Gdzie jest ta lojalność i szacunek?” – to natomiast wypowiedź z podcastu „Wojewódzki&Kędzierski”.

Teraz „Bild” opublikował rozmowę z Lewandowskim, w którym powstrzymuje się on od tak jasnych deklaracji.

Nie wiem, czy odejdę. Mój kontrakt jest jeszcze ważny przez rok. Poprosiłem klub o zgodę na transfer. Mediom często zależy na plotkach i emocjach. Chcę, żeby się to skończyło. Nie chcę dolewać oliwy do ognia – mówił cytowany przez „Bild” Lewandowski.

To inna narracja niż ta, która miała miejsce w ostatnich tygodniach. Czy to oznacza, że Bayern znalazł sposób na porozumienie z Robertem? A może to tylko chwilowe chłodzenie atmosfery wokół piłkarza i samego klubu? Tego najprawdopodobniej dowiemy się w najbliższych dniach.

Źródło: Bild

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments