środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaGROMDA"Ryba" brutalnie rozbity na GROMDA 9! "Batman" awansuje po krwawej walce

„Ryba” brutalnie rozbity na GROMDA 9! „Batman” awansuje po krwawej walce

To już dziewiąta edycja GROMDY. Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem poza turniejem i superfightami na karcie walk znalazło się także starcie o pas i wielki finał.

Tradycyjnie, jak na poprzednich galach również i tym razem w turnieju wzięło udział 8 zawodników. Wśród nich znaleźli się tacy zawodnicy jak „Hose”, „Arman”, „Batman”, „Ryba”, „Reksio”, „Rhino”, „Łapa”, czy „Kowal”. Część fighterów walczyła już na poprzednich galach, dla pozostałych jest to debiut w nowej formule.

Jeśli chodzi o dodatkowe extra fighty „Lodówa” został zestawiony z „Małpą”, „Korcu” z „Diabełkiem” a „Góral” z debiutującym „Remim”. W ostatnim zestawienie dodatkowe emocje dostarczyło spotkanie face-to-face podczas ceremonii ważenia, kiedy to Gruchała nie podał ręki swojemu przeciwnikowi. Wyjaśnił później, że ten złamał pewne zasady.

GROMDA 9 to historyczne wydarzenie, gdyż w stawce pojedynku „Balboa” vs „The hand of” znalazł się pierwszy mistrzowski pas federacji. Dodatkowo kartę walk zamknął wielki finał pomiędzy ulubieńcem kibiców „Goatem” i „Mario”. Co ciekawe, obaj zawodnicy aby awansować do tego etapu w ostatnich pojedynkach musieli pokonać „Huntera”.

-> OGLĄDAJ GROMDA 9 NA ŻYWO

RELACJA

Runda 1: 

Nowicki poszedł ostro do przodu trafiając rywala. Obaj poszli na mocne wymiany. Nowicki po jednym z ciosów padł na deski, ale szybko wstał.  Rybicki był widocznie celniejszy i trafił wiele świetnych ciosów choć nie robiło to dużego wrażenia na rywalu

Runda 2:

Ryba kąsał rywala świetnymi prostymi, Następnie zasypał on przeciwnika pod linami. Nowicki był bezradny, ale dobrze pracował podbródkami. Ryba zepchnął przeciwnika na liny wchodząc w wymianę, z której lepiej wyszedł Batman. Po jednej z kolejnych wymian Nowicki trafił piekielnym ciosem podbródkowym posłał Rybickiego na deski, z których Ryba nie był wstanie już wstać.

Łukasz „Batman” Nowicki pokonał przez KO w 2. rundzie Pawła „Rybę” Rybickiego

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze