środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaPiłka Nożna(VIDEO) Maciej Skorża zabrał głos po swoim odejściu! "Muszę wysiąść, ale wiem,...

(VIDEO) Maciej Skorża zabrał głos po swoim odejściu! „Muszę wysiąść, ale wiem, że „Lokomotywa” będzie pędziła dalej”

Kilka dni temu polski piłkarski świat obiegła zaskakująca informacja o odejściu Macieja Skorży z Lecha Poznań. Teraz 50-letni szkoleniowiec przemówił do kibiców.

Wieści o decyzji Macieja Skorży zaskoczył wszystkie osoby interesujące się polską piłką. Trener, który dopiero co wygrał z Lechem mistrzostwo Polski, postanowił zrezygnować z dalszej pracy ze względów osobistych. Po kilku dniach ciszy były już trener Lecha postanowił powiedzieć kilka słów o całej sytuacji.

„Chciałbym gorąco podziękować za ten sezon, sezon mistrzowski, podziękować prezesom, Piotrowi Rutkowskiemu i Karolowi Klimczakowi, dziękuję za umiejętne wspieranie mnie przez cały sezon. Tomek Rząsa, dyrektor sportowy, był dużym wsparciem, wiele decyzji z nim konsultowaliśmy. Zawsze miał czas w przeróżnych sytuacjach” – rozpoczął.

„Na pewno bardzo bym chciał podziękować wszystkim pracownikom klubu za ten wspaniały czas, za wasze zaangażowanie. Na każdym kroku wszyscy pokazywaliście, jak bardzo zależy wam na dobrym wyniku w tym sezonie. To było wspaniałe uczucie pracować razem z wami” – kontynuował.

Następnie Skorża zwrócił się bezpośrednio do kibiców, którzy w mistrzowskim sezonie Kolejorza zdecydowanie stanęli na wysokości zadania, zapełniając stadion przy Bułgarskiej i tworząc niesamowite oprawy oraz atmosferę na obiekcie.

Wspaniali kibice, to są specjalne słowa podziękowania za to, jaką atmosferę potrafiliście stworzyć i tu na Bułgarskiej i w meczach wyjazdowych. Ale szczególnie te mecze u siebie to będzie coś, co będę bardzo długo pamiętał”

Jak wspominam waszą radość w czasie mistrzowskiej fety, to to osładza wszystkie zakręty tego sezonu. I to dopiero uzmysłowiło mi, jak bardzo to był ważny sezon, jak bardzo wszyscy czekali na to mistrzostwo na stulecie” – wspominał Skorża.

Ja niestety muszę wysiąść na tym przystanku, ale wiem, że „Lokomotywa” będzie pędziła dalej. I wierzę w to, że ten sezon, który przed wami, będzie równie owocny, równie radosny i trzymam kciuki za to, żebyście i w Europie i w Ekstraklasie znowu byli na tych miejscach, na których Lech powinien być. Dziękuję jeszcze raz za ten sezon” – dodał na koniec.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze