sobota, 25 czerwca, 2022
Strona głównaKSW(VIDEO) Pudzian przyjmie szalone wyzwanie Phila de Friesa? "Pudzianowski, a umiesz zrobić...

(VIDEO) Pudzian przyjmie szalone wyzwanie Phila de Friesa? „Pudzianowski, a umiesz zrobić tak?”

Mistrz KSW wagi ciężkiej ponownie zwrócił się do Mariusza Pudzianowskiego. Najpierw ogłosił, że chciałby z nim zawalczyć o pas, tym razem rzucił mu nietypowe wyzwanie.

Phil de Fries to najdłużej panujący mistrz polskiej organizacji. W KSW zadebiutował w 2018 roku i po pokonaniu Andryszaka sięgnął po tytuł kategorii ciężkiej. Od tamtego momentu zwyciężył 6 pojedynków, w tym 4 przed czasem.

Phil de Fries rzuca wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiemu

Brytyjczyk, wykorzystując swoje warunki fizyczne, w większości walk całkowicie zdominował rywali parterowo. Jego pojedynki nie są przez to zbyt porywające, przez co szefowie KSW zagrozili, że zostanie zwolniony, jeśli nie zmieni swojego stylu.

De Fris zapowiedział, że zrobi wszystko, aby jego walki podobały się kibicom i ostatnim razem, rzucając wyzwanie Pudzianowskiemu, oświadczył że iż nie będzie obalał byłego strongmana – Dalej, zróbmy tę walkę. Jeśli KSW zaoferuje mi lepszy kontrakt, uścisnę rękę Pudzianowskiego i na mój honor, nie będę obalał, dam kibicom to, czego pragną.

Teraz ponownie rzucił wyzwanie Polakowi, jednak tym razem nie chodzi o starcie w klatce. Poniżej znajdziecie nagranie mistrz KSW, na którym zwraca się do Pudzianowskiego.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Filipek” z mocną odpowiedzią dla „Daro Lwa”. Czy zawalczą razem w...

0
Potężne grzmoty na horyzoncie. Według słów Filipa "Filipka" Marcinka, "Boxdel" oraz Wojtek Gola mocno dążą do tego, aby skonfrontować go z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.