poniedziałek, 27 czerwca, 2022
Strona głównaPiłka NożnaAgent Macieja Rybusa tłumaczy dlaczego został w Rosji: "Jest dużo nakręconych ludzi,...

Agent Macieja Rybusa tłumaczy dlaczego został w Rosji: „Jest dużo nakręconych ludzi, tam jego rodzina jest bezpieczna”.

Decyzja Macieja Rybusa o pozostaniu w Rosji wywołała sporo kontrowersji. Ruch piłkarza broni jednak jego agent Mariusz Piekarski, który podjął ten temat w programie „Pogadajmy o Piłce”.

Maciej Rybus po opuszczeniu Lokomotiwu Moskwa postanowił związać się ze Spartakiem Moskwa. Klub w sobotę ogłosił podpisanie kontraktu z Polakiem.

Ten ruch spotkał się z falą krytyki. Piłkarza broni jednak jego agent. Piekarski uważa, że z racji na to, co obecnie dzieje się za sprawą Rosji na Ukrainie mogłoby negatywnie wpłynąć na rodzinę Rybusa. Jego żona jest Rosjanką.

„Sytuacja z Rybusem była złożona. Ma dwójkę dzieci i żonę Rosjankę, mieszka tam od 10 lat. Postanowili tam zostać. Pamiętajmy, że jest wojna między Rosją a Ukrainą, więc ludzie są skonfliktowani, ale mimo wszystko oni są bezpieczni w Rosji” – mówił.

„Wyobraźmy sobie, że Maciek przyjeżdża do Polski. Wiemy, jakie nastawienie jest Polaków do Rosji, ale teraz nie muszę tego potwierdzać, wystarczy zobaczyć to, co się dzieje w mediach społecznościowych. Gdyby Maciek przyjechał do Polski i posłał dzieci do przedszkola czy szkoły, to nie byłyby to miłe chwile. Dzieci słuchają i przenoszą to na grunt młodzieżowy. Zostaje w Rosji, jego rodzina jest bezpieczna. Nigdy nie wiadomo, co by się wydarzyło” – stwierdził.

Agent Rybusa użył również kontrowersyjnego porównania. Piekarski w swoich słowach odniósł się do wydarzeń z udziałem zamordowanego prezydenta Gdańska.

Takie mamy czasy, że jest tak dużo nakręconych ludzi, że nigdy nie wiadomo, co by się wydarzyło. Przypominając historię z prezydentem Gdańska. Tam człowiek został zmanipulowany i wkręcony. Prezydent, wchodząc na scenę, już z niej nie zszedł” – zaznaczył.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze