poniedziałek, 27 czerwca, 2022
Strona głównaPiłka Nożna(VIDEO) Gorąco podczas meczu w Rotterdamie! Na trybunach doszło do bójki...pomiędzy polskimi...

(VIDEO) Gorąco podczas meczu w Rotterdamie! Na trybunach doszło do bójki…pomiędzy polskimi kibicami

Na trybunach w Rotterdamie zasiadła bardzo liczna grupa polskich kibiców. Podczas spotkania doszło do bójki pomiędzy kilkoma z nich.

Reprezentacja Polski zremisowała w sobotę 2:2 w Rotterdamie z Holendrami. Podczas spotkania doszło do zamieszek na trybunach. Co ciekawe nieporozumienia dotyczyły wyłącznie polskich fanów.

Cała sytuacja rozegrała się na początku spotkania. Na jednej z trybun zajmowanych przez kibiców reprezentacji Polski doszło do bójki. Wymianę ciosów, która nie trwała jednak zbyt długo, nagrał jeden z obecnych na trybunie.

Warto zaznaczyć, że na stadionie w Rotterdamie zasiadło więcej kibiców reprezentacji Polski, niż liczy sobie sektor przeznaczony dla gości. Wszystko ze względu na możliwość zakupu biletów również na trybunę gospodarzy dla Polaków mieszkających na co dzień w Holandii.

Tamtejsza federacja chciała jednak wprowadzić nietypowy zakaz i uniemożliwić polskim kibicom wejścia na sektor gospodarzy w barwach narodowych. Związek tłumaczył to tym, że mogłoby to prowadzić do zamieszek na trybunach.

Ostatecznie PZPN odwołał się od tej decyzji i koniec końców zakazu nie wprowadzono, o czym związek poinformował w specjalnym komunikacie.

„Dzięki staraniom Polskiego Związki Piłki Nożnej polscy kibice, którzy kupili bilety na sektory holenderskie będą mogli wejść na stadion w polskich barwach mimo wcześniejszego zakazu” – podał za pośrednictwem Twittera PZPN.

Mimo wszystko na stadionie i tak doszło do zamieszek, lecz bez udziału kibiców gospodarzy.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Źródło: screenshot YouTube

Gratulacje dla „Gamera” od dawnego rywala! „Walka na bardzo wysokim poziomie.”

0
Dzisiejszego poranka Mateusz Gamrot zwyciężył w swoim pierwszym main evencie pod banderą UFC. Polak pokonał na UFC Vegas 57 młodego gniewnego Armana Tsarukyana i zaczyna na poważnie myśleć o zaatakowaniu topu dywizji lekkiej. Gratulacje płyną z całego świata, także od byłego rywala "Gamera".