środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Kołecki szczerze o walce na gali freakowej: "Ja mogę nawet zawalczyć...

(VIDEO) Kołecki szczerze o walce na gali freakowej: „Ja mogę nawet zawalczyć z cieniem, ale dlatego, że jestem medalistą olimpijskim, to…”

Szymon Kołecki w ostatnim wywiadzie zdradził, jakie ma zdanie na temat wydarzeni freak fightowym i czy byłby w stanie stoczyć pojedynek na takiej gali.

Kołecki to medalista olimpijski oraz były zawodnik KSW, który w formule MMA stoczył 11 pojedynków i odniósł 10 zwycięstw. Ostatni raz widzieliśmy go w akcji na gali KSW 62, kiedy to w 45 sekund znokautował Akopa Szostaka. Następnie nie mógł porozumieć się z organizacją w sprawie kolejnego pojedynku i zdecydował się odejść z największej polskiej federacji MMA.

Głośno było m.in. o jego potencjalnym debiucie w FAME. Trener Mirosław Okniński w jednym z wywiadów zdradził kilka szczegółów na temat rywala. Kibice szybko domyślili się, że chodzi o Erko Juna. Ostatecznie jednak temat tego zestawienia ucichł.

Kołecki o potencjalnej walce w federacji freakowej

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Szymon Kołecki został zapytany o potencjalną walkę w federacji freakowej. Przyznał, że nie miałby z tym problemu i mógłby zmierzyć się z dowolnym rywalem, jednak wyłącznie za odpowiednio wysoką gażę, której raczej żadna organizacja nie będzie w stanie zaoferować.

YouTube video

– Ja mógłbym nawet zawalczyć walkę z cieniem we freakowej federacji. Nie ma to dla mnie znaczenia. Czy z jakimś mniej lub bardziej atrakcyjnym przeciwnikiem, bardziej śmiesznym, czy mniej śmiesznym, głupim, czy mniej głupim. Nie ma to dla mnie znaczenia. Wyszedłbym i próbował zrobić swoje zadanie, czyli skończyć przed czasem.

Natomiast u mnie jest problem ideologiczny, dlatego że jestem medalistą olimpijskim. Żebym ja zawalczył dla freakowej federacji, to musiałaby zapłacić bardzo duże pieniądze, a nie sądzę, żeby to się zwróciło. Nawet jakbym miał najłatwiejsze zadanie do wykonania w klatce, to za małe pieniądze nie wyjdę, dlatego że wówczas dana federacja korzystałaby z wizerunku medalisty olimpijskiego. Jednak medal olimpijski a walki freakowej to jest inna galaktyka.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze