Tańcula dementuje plotki o Denisie! „Nie wychodził z policją. Powiedział, że z psami nie gada. Naciupał im”

Fot. YouTube
Opublikowane 17 czerwca 2022, 13:21
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Tańcula zabrał głos po gali High League 3, która została przerwana ze względu na awantury, jakie miały miejsce na trybunach i za kulisami.

Wielu kibiców czekało na pojedynek Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem, jednak starcie zostało przełożone. Niestety ze względów bezpieczeństwa walka nie mogła odbyć się w Ergo Arenie, gdyż dochodził do coraz większych zamieszek.

Interweniować musiała policja, która weszła na teren Ergo Areny. Po gali Internet obiegło wiele plotek i niepotwierdzonych informacji odnośnie tego, co wydarzyło się podczas gali High League 3. Między innymi możemy przeczytać komentarze mówiące o tym, że „Bad Boy” wychodził z Ergo Arenę otoczony policjantami.

Tańcula komentuje plotki o Denisie

W ostatnim filmie na kanale Szalony Tańcula został opublikowany materiał, w którym „Szalony Reporter” i Arkadiusz Tańcula poruszyli temat sytuacji na High League 3 i odnieśli się do komentarzy dotyczących Denisa Załęckiego.

„Aroy” zdementował plotki i przekazał informacje od naocznego świadka całych wydarzeń. Freak fighter wyjaśnił, jak rzeczywiście to wyglądało:

– Jestem w 100 procentach pewien, jak to wyglądało. Miałem tam dobry kontakt, który to widział naocznie. Policja chciała go wyprowadzić, przyszła policja, chciała z nim rozmawiać. On charakternie powiedział, że z psami nie gada. Naciupał im i absolutnie nic takiego nie miało miejsca.

Wychodził przy ochronie i z kolegami. Gdzieś tam wychodzili tylnym wejściem. Nie było tam nigdzie policji. Policji po prostu naciupał, powiedział, że z psami nie gada. To jest na bank, gość był przy całej sytuacji.

Kursy bukmacherskie na walkę Denisa Załęckiego z „Don Diego”

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO