Hiszpańskie media z nowymi wieściami o Lewandowskim! „Robert nie ma wątpliwości, że Bayern…”

fot: YouTube
Opublikowane 19 czerwca 2022, 12:29
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Nadal nie wyjaśniła się klubowa przyszłość Roberta Lewandowskiego. Hiszpańskie media są jednak przekonane, że Polak latem zmieni swoje barwy klubowe, a Bayern zgodzi się na transfer napastnika do Barcelony.

Po zakończeniu zgrupowania reprezentacji Polski, Robert Lewandowski udał się na wyczekiwany urlop. Obecnie wraz z rodziną przebywa w swojej posiadłości na Majorce.

W najbliższych dniach wyjaśnić ma się klubowa przyszłość Polaka. Hiszpański dziennik „Sport” jest jednak przekonany, że sprawy potoczą się tak, jak życzy sobie tego Robert.

Lewandowski nie ma wątpliwości, że Bayern Monachium go wypuści. Zawodnik pozostaje uważny na wszystko, co dzieje się wokół jego ewentualnej przeprowadzki do Barcelony”

Robert ma wrażenie, że Bayern, mimo stanowczych publicznych wypowiedzi swoich dyrektorów i po pokonaniu pierwszej fazy zaprzeczania dowodom, zakończy negocjacje z Barcą i zgodzi się na jego odejście z Monachium. Lewy uważa, że jest to kwestia czasu, a rozwój wydarzeń zmierza w tym kierunku” – podaje „Sport”.

Chociaż pierwsza oferta Blaugrany została odrzucona przez Bayern, to jednak kolejna może zostać rozpatrzona pozytywnie. Wpływ na to mają mieć dwa czynniki.

Pierwszy z nich to czwartkowe posiedzenie władz Barcelony z tak zwanymi socios. Zaakceptowali oni dwie transakcje, które mają wnieść do budżetu Dumy Katalonii aż 500 milionów euro. Druga sprawa to transfer Sadio Mane, który jest obecnie już na ostatniej prostej.

Kiedy transfer Lewandowskiego miałby dojść do skutku? Dla Barcelony ważne jest to, aby Robert stał się ich zawodnikiem przed 16 lipca. To właśnie wtedy Blaugrana wybierze się na przedsezonowe tournee po Stanach Zjednoczonych.

Źródło: Sport

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments