środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaHigh LeagueDenis Załęcki o zamieszkach w Ergo Arenie: "Nie było w tym żadnej...

Denis Załęcki o zamieszkach w Ergo Arenie: „Nie było w tym żadnej mojej winy, a Kubiszyn twierdzi, że…”

Już dziś 20 czerwca wszyscy kibice otrzymają brakującą wisienkę na torcie High League 3. Podczas dodatkowej, specjalnie zorganizowanej gali dojdzie do walki Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs. Denis „Bad Boy” Załęcki.

-> PPV High League 3: Extra KUPISZ TUTAJ!

Na ostatniej gali High League 3, „Bad Boy” miał stanąć do walki z „Don Diego”. Pomiędzy zawodnikami wyrósł duży konflikt i wiele złej krwi. Podczas konfrontacji twarzą w twarz nie szczędzili sobie ostrych słów, a podczas oficjalnego ważenia doszło nawet do awantury i interweniować musiała ochrona.

Emocje udzieliły się wszystkim, a zwłaszcza kibicom w Ergo Arenie. W ruch poszły krzesła, do utarczek dochodziło także na zapleczu. We wszystkim interweniowała policja, ale niestety do walki nie doszło. High League 3 została przerwana po starciu Alberto Dubielem, ze względu na bezpieczeństwo wszystkich zebranych w Ergo Arenie. Co się odwlecze, to nie uciecze – federacja poinformowała niedługo później, że starcie Denis Załęcki vs. Mateusz Kubiszyn zostanie przełożone na 20 czerwca.

-> Obejrzyj Denis Załęcki vs. Mateusz Kubiszyn NA ŻYWO!

Denis Załęcki o „g***noburzy w Internecie”

Zawodnicy spotkali się dzień przed galą High League 3: Extra na ostatnim spotkaniu twarzą w twarz. Wcześniej zaś odpowiadali na pytania zadawane między innymi przez fanów. Prowadzący spotkanie „Pan Pawłowski” zauważył, że wiele osób twierdziło, że wszystko zostało ukartowane:

Walka na milion procent miała się odbyć. ludzie, którzy uważają, że to ustawka. Ż to było wiadome od tygodnia, że was nie było w planach i w ogóle na hali!

Denis Załęcki i Mateusz Kubiszyn pojawili się po 2. pierwszych walkach i wystąpili na prezentacji zawodników. Jak zaznacza sam Torunianin, wbrew temu, co się powszechni uważało, nie było w tym żadnej jego winy.

– Ludzie wierzą w to, w co chcą wierzyć. Najgorsze jest to, że nie było w tym żadnej, ani jednego procenta, mojej winy. A taki Kubiszyn twierdzi, że to nawet ja się pobiłem, że to moja wina.

Internet już to zauważył, wszyscy to zrozumieli. Nawet Tańcula, z którym się ostatnio nie darzę sympatią, potwierdził, że tak było.

-> Wykup dostęp PPV do High League 3: Extra!

Obstaw High League 3 Extra w Fortunie!

Galę HIGH League 3: Extra obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Pochettino stawia PSG twarde warunki. Chce pieniędzy za sukcesy drużyny!

0
Dni Mauricio Pochettino na Parc de Princes są już policzone. Praktycznie pewne jest to, że na stanowisku menadżera zastąpi go Christophe Galtier. Francuski trener nie może być jednak zaprezentowany jako nowy boss, ponieważ przedłużają się negocjacje z Argentyńczykiem.