sobota, 25 czerwca, 2022
Strona głównaGROMDAGruchała o Pawle Tyburskim: "Słabe zachowanie, ale przeprosił mnie. Nagrał mi głosówkę...

Gruchała o Pawle Tyburskim: „Słabe zachowanie, ale przeprosił mnie. Nagrał mi głosówkę i jest w porządku”

„Remi” Gruchała w ostatnim wywiadzie zdradził, że konflikt z Pawłem Tyburskim został wyjaśniony, gdyż freak fighter zdecydował się przeprosić zawodnika GROMDY.

Na gali GROMDA 9 Gruchała zmierzył się z „Diabełkiem” i zawodnicy dali wyjątkowo brutalną walkę. Finalnie wygrał „Remi”, jednak jeden i drugi fighter zakończył pojedynek zalany krwią, rozbitą twarzą oraz kontuzjami. Po starciu zwycięzca opublikował swoje zdjęcie, które szybko obiegło Internet.

Po gali w mocnych słowach walkę Gruchały skomentował freak fighter Paweł Tyburski, który napisał:

– Nie krytykuję tego, ale jest mi przykro od samego patrzenia. Nigdy nie wziąłbym walki na gołe pięści. Chłopaku, życzę tobie zdrowia i sukcesów, ale też zdrowego rozsądku. Ja rozumiem, że wojownicy. Ja rozumiem, że każdy próbuje się wybić, jak tylko może, ale nie zrozumiem, że robią to kosztem zdrowia.

Paweł Tyburski przeprosił Remigiusza Gruchałę

Na jego słowa szybko odpowiedział inny zawodnik GROMDY „Gleba”, a później także sam Gruchała. Konflikt jednak zakończył się na tym, że Tyburski ostatecznie wysłał prywatną wiadomość do „Remiego” i go przeprosił. O wszystkim Gruchała opowiedział w wywiadzie dla TVreklama.

– Nie spodobało mi się to. „Glebie” też się to nie spodobało i wyraził swoją opinię. Tyburski nie powinien się wypowiadać na takie tematy publicznie. Gdyby jego spotkała taka sytuacja i mi coś by nie pasowało, to bym mu napisał w wiadomości prywatnej. Po co wrzucać takie rzeczy do mediów społecznościowych? To jest niepotrzebne.

– Dzisiaj przeprosił. Nagrał głosówki, jest w porządku. Ja też nie będę żywił jakiejś urazy. Po prostu słabe zachowanie, że wrzuca zdjęcie na relację i cos głupiego pisze. Potrafił się w porządku zachować, nagrać mi głosówkę pierwszy, też szacunek się należy za takie zachowanie. I szacunek dla „Gleby”, bo tak naprawdę „Gleba” to wyjaśnił. Nie musiałem się angażować.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Filipek” z mocną odpowiedzią dla „Daro Lwa”. Czy zawalczą razem w...

0
Potężne grzmoty na horyzoncie. Według słów Filipa "Filipka" Marcinka, "Boxdel" oraz Wojtek Gola mocno dążą do tego, aby skonfrontować go z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.