poniedziałek, 27 czerwca, 2022
Strona głównaKSWSebastian Rajewski zły po KSW 71! "Gratulacje dla Mariana za świetny występ...

Sebastian Rajewski zły po KSW 71! „Gratulacje dla Mariana za świetny występ aktorski, zrobiłeś wrażenie…”

Walką wieczoru minionej gali KSW 71 był pojedynek o pas mistrzowski wagi lekkiej. Marian Ziółkowski obronił po raz kolejny tytuł, ale pretendent ma zastrzeżenia co do werdyktu.

Marian Ziółkowski pozostaje niepokonany jako champion dywizji lekkiej. „Golden Boy” podczas gali KSW 57 w pięknym stylu rozprawił się z Romanem Szymańskim i zdobył pas mistrzowski zawakowany przez Mateusza Gamrota. Dodatkowo Marian otrzymał wyróżnienie za nokaut wieczoru. Później skończył poddał jeszcze Macieja Kazieczkę i wypunktował Borysa Mańkowskiego.

Kolejnym oponentem Ziółkowskiego był Sebastian Rajewski. Od roku 2019 zawodnik Czerwonego Smoka stoczył dziewięć pojedynków, z których osiem zakończyło się jego wygranymi. Już wchodząc do KSW pokazał, co jest jego najmocniejszą bronią. Podczas gali KSW 54 zmierzył się z Armenem Stepanyanem i dosłownie zdominował go w klatce stójkowymi atakami. Rajewski ostatni raz wszedł do klatki podczas gali KSW 66. Zmierzył się wówczas z Niklasem Bäckströmem. Od początku starcia Polak dobrze kontrolował jego przebieg świetnie trafiając rywala ciosami i kopnięciami i wygrał cały pojedynek na punkty.

Walka wieczoru KSW 71 zdawała się być bardzo wyrównana. Sebastian Rajewski miał swoje szanse, ale to jednak Marian Ziółkowski wygrał jednogłośną decyzją sędziów i obronił pas mistrza wagi lekkiej.

Ten wynik nie spodobał się pretendentowi do tytułu. Sebastian Rajewski zamieścił dziś emocjonalny wpis na Instagramie, gdzie pogratulował championowi świetnego występu aktorskiego.

To była wielka walka. Byłem smutny po walce, przez chwilę poczułem, że zawiodłem, nie udzieliłem też żadnego wywiadu, bo czułem się źle. Potem uświadomiłem sobie, że jeśli zostawiasz serce w walce to werdykt nie ma żadnego znaczenia.

Oraz, że w tym sporcie trzeba być też aktorem, żeby wygrywać, samymi umiejętnościami, punktami, włożonym sercem do walki czy zaliczonym na rywalu knockdownem nie wygrasz, żeby wygrywać na scenie musisz być aktorem, dlatego gratulacje dla Mariana za świetny występ aktorski. Przekonałeś sędziów, szczególne wrażenie zrobiłeś na tym „49-46”.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Szymon Jadczak komentuje pozew Michniewicza: „Jestem ciekaw, co na to wszystko...

0
Czesław Michniewicz pozwał do sądu Szymona Jadczaka. Dziennikarz skomentował decyzję selekcjonera reprezentacji Polski i po raz kolejny odniósł się do afery korupcyjnej z udziałem "Fryzjera".