środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaKSW"Różal" o swojej młodości: "Byłem skinheadem. Wówczas nie rozumiałem dobrze pojęć nacjonalizm...

„Różal” o swojej młodości: „Byłem skinheadem. Wówczas nie rozumiałem dobrze pojęć nacjonalizm i patriotyzm”

Marcin Różalski po długiej nieobecności znowu pojawił się w klatce KSW. Po 5 latach od pojedynku Fernando Rodriguesem zmierzył się w formule K1 w małych rękawicach z Errolem Zimmermanem.

Pojedynek nie potoczył się po myśli „Różala” . Polak po czwartym nokdaunie z automatu przegrał walkę przez TKO w 2 rundzie. Mimo wszystko mógł on liczyć na mocne wsparcie kibiców dzięki swojemu twardemu i nieustępliwemu charakterowi.

W związku z powrotem Marcina Różalskiego do największej polskiej federacji mieszanych sztuk walki, kanał FANSPORTU TV przeprowadził z nim niezwykle intersujący wywiad.

„Różal” wypowiedział się o społeczności LGBT

Różalski znany jest ze swoich prawicowych poglądów i patriotyzmu, o którym chętnie mówi. Jak można łatwo wywnioskować, nie popiera on ruchów LGBT i ich postulatów. Sam jednak użył bardzo ciekawych słów, aby dokładniej opisać swój stosunek do tej grupy:

– Ja nie mam nic do homoseksualistów, naprawdę. Ja kocham homoseksualistów, transseksualistów itd. Bo świat jest ciekawy! Gdy robią to wszystko w domach. Ja też różne rzeczy robiłem w domu.

Rozpoczynając ten wątek, „Różal” płynnie przeszedł do tematu mody i stylów ubierania się. Jak podkreślił, większość przedstawicieli świata mody należy do tej grupy i się z tym nie kryje. Dodał też, że odpowiedni ubiór jest wyłącznie cechą dobrego gustu.

– Żeby się dobrze ubrać, trzeba mieć coś takiego jak gust. Nie trzeba mieć bardzo dużo pieniędzy. Często bardzo drogie ciuchy wyglądają jak g**no.

Były mistrz KSW w wadze ciężkiej w kontekście ubioru nawiązał też do swojej młodości.

Szedłem do szkoły i tak patrzyłem na różne osoby. Przez to chciałem mieć fajne ubrania jak za tamtych czasów. Takie marki jak: Adidas, Nike itd.(…) Mnie w tamtym wieku 12-15 lat bardzo mocno zaczął interesować styl „militarny”. Za „małolata” nie rozumiałem pewnych rzeczy. Nie można było mnie wtedy nazwać „patriotą” i „nacjonalistą”, bo ja za bardzo nie znałem pojęcia tych słów. Już wtedy miałem takie przejawy. (…) Wtedy, w tamtych czasach mogłeś być „skinem”, „pancurem”, „metalem” albo „depeszem”. Ja z racji tego, że miałem krótkie włosy, militarny styl ubioru, kurtka „Flyers”, bojówki, buty z opinaczami, szelki, no to można powiedzieć, że byłem skinheadem.

Całość tego wywiadu dostępna jest poniżej.

YouTube video

Marcin Różalski to niezwykle ciekawa i barwna postać posiadająca własne zdanie na wiele tematów. Mamy nadzieję, że ujrzymy go jeszcze w oktagonie. Jego emerytura byłaby niepowetowaną stratą dla środowiska MMA i K1 w Polsce.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Pochettino stawia PSG twarde warunki. Chce pieniędzy za sukcesy drużyny!

0
Dni Mauricio Pochettino na Parc de Princes są już policzone. Praktycznie pewne jest to, że na stanowisku menadżera zastąpi go Christophe Galtier. Francuski trener nie może być jednak zaprezentowany jako nowy boss, ponieważ przedłużają się negocjacje z Argentyńczykiem.