Islam Makhachev komentuje zwycięstwo Mateusza Gamrota. Polak odpowiedział. „To było MMA na wysokim poziomie”

Fot. YouTube
Opublikowane 27 czerwca 2022, 10:56
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala UFC Vegas 57, podczas której Mateusz Gamrot stoczył bardzo ważny pojedynek. Kolejne zwycięstwo w największej federacji na świecie zapewni mu awans w rankingu dywizji.

Podczas main eventu „Gamer” zmierzył się z Armanem Tsarukyanem. Zawodnicy dali bardzo wyrównany pojedynek i o wyniku musieli decydować sędziowie, którzy byli jednogłośni. Dwie pierwsze odsłony wygrał Tsarukyan, natomiast ostatnie trzy rundy trafiły na konto Polaka.

Islam Makhachev komentuje zwycięstwo Mateusza Gamrota

Po wygranej walce Gamrot miał okazję na krótką rozmowę z byłym mistrzem UFC Khabibem Nurmagomedovem. Polak zdradził, że Dagestańczyk pogratulował mu zwycięstwa i stwierdził, że prędzej czy później dojdzie do zestawienia Gamrota z Islamem Makhachevem.

Podczas konferencji „Gamer” przyznał, że trzyma kciuki za Islama i wierzy, że zostanie on kolejnym mistrzem kategorii lekkiej. Głos po walce zabrał również sam Makhachev. Za pośrednictwem Twittera napisał:

– To było MMA na wysokim poziomie. Gratulacje Gamrot, świetny występ. Arman głowa do góry, przed tobą wielka przyszłość.

W odpowiedzi Gamrot podziękował czołowemu zawodnikowi kategorii lekkiej.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO