piątek, 12 sierpnia, 2022
Strona głównaPiłka NożnaPZPN odniósł się do pozwu Michniewicza przeciwko Jadczakowi: "To prywatna inicjatywa"

PZPN odniósł się do pozwu Michniewicza przeciwko Jadczakowi: „To prywatna inicjatywa”

Czesław Michniewicz spotka się w sądzie z Szymonem Jadczakiem. Dziennikarz „Wirtualnej Polski” po raz kolejny zarzucił selekcjonerowi powiązania z aferą korupcyjną. Sprawę skomentował także PZPN.

Kilka dni temu w mediach pojawił się obszerny artykuł autorstwa Szymona Jadczaka. Dziennikarz wrócił w nim do lat 2003-2006 i dokładnie opisał powiązania Michniewicza z Ryszardem Forbrichem „Fryzjerem”.

Jadczak nawiązał w swoim artykule do jedenastu spotkań Lecha Poznań, w których doszło do korupcji lub jej próby. Kolejorza w tamtym okresie prowadził właśnie Michniewicz.

Relacje Szymona Jadczaka z Czesławem Michniewiczem już od kilku miesięcy są mocno napięte. Wszystko zaczęło się podczas pierwszej oficjalnej konferencji prasowej Michniewicza po wybraniu go na selekcjonera reprezentacji.

Wtedy Jadczak wrócił do tamtego okresu, jednocześnie sugerując udział Michniewicza w całym procederze. Nowy trener odpowiedział mu, że jego wypowiedź nadaje się do prokuratury.

Selekcjoner jeszcze kilkukrotnie odnosił się do tematu afery korupcyjnej, za każdym razem zaznaczając, że nie zostały postawione mu żadne zarzuty i ten temat jest dla niego już skończony.

Jednak kolejny artykuł Jadczaka na temat całej afery i jego powiązań z „Fryzjerem” sprawił, że stracił on cierpliwość i postanowił pozwać dziennikarza, oskarżając go o pomówienie. W sieci pojawiły się więc pytania, czy PZPN będzie w jakikolwiek sposób powiązany z tą sprawą. Spekulacje szybko uciął rzecznik prasowy reprezentacji Jakub Kwiatkowski.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Barcelona oficjalnie uruchomiła czwartą dźwignię finansową i WALCZY z czasem

0
FC Barcelona już jutro, w sobotę 13 sierpnia o godz. 21:00 rozegra pierwsze spotkanie w tym sezonie ligowym. Zespół ze stolicy Katalonii ugości drużynę...