niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona głównaFame MMA"Rafonix" kontra "Xayoo" na FAME MMA?! Co wiadomo o ich konflikcie?

„Rafonix” kontra „Xayoo” na FAME MMA?! Co wiadomo o ich konflikcie?

W przeciągu ostatnich godzin wśród fanów federacji freak fightowych oraz internetowych „dymów” królował temat konfliktu wokół „Xayoo Industries”. Jego pokłosiem może być walka na FAME MMA.

Wszystko za sprawą „Holaka„, członka tego kolektywu zrzeszającego streamerów w serwisie Twitch. Od dłuższego czasu wielu widzów podejrzewało, że jego relacje z resztą ekipy „Xayoo” nie układają się najlepiej. W niedzielę 26 czerwca opublikował on nagranie, w którym tłumaczy, dlaczego przestał pojawiać się na ich streamach.

Holak zarzucił swoim byłym kompanom bardzo wiele kłamstw, dwulicowości oraz wybijania się na jego osobie, kiedy poprzez chorobę nie mógł on brać czynnego udziału w transmisjach. Ma żal o to, że rozsiewano plotki na jego temat. Mówi też o braku zainteresowania swoim stanem zdrowia ze strony „przyjaciół”. Przede wszystkim mocno atakuje „Japczana” nazywając go „knurem”.

Całość oświadczenia Holaka dostępna jest tutaj.

YouTube video

„Odpalaliśmy streamy po to, aby zabrać widzów Rafonowi”

Jednym z najciekawszych wątków jest „podkradanie widzów”. Holak opisuje działania prowadzone przez „Xayoo Industries” przeciwko „Rafonixowi” i „Pajalockowi„. Okazuje się, że nie są one miejską legendą, tak jak uważano do tej pory.

– Mam tutaj na myśli sytuację, o której mówił „Rafonix„. Było w tym trochę prawdy. Mówiłeś, że nie „odpalaliśmy się” specjalnie o tych samych godzinach co on. Pamiętam jednak zupełnie coś innego. Sam zostałem specjalnie wybrany przez „Xayoo” do tego, abym z „Popo” zrobił stream dzień powrotu „Rafona” i „Pajalocka„, głównie „Rafona„, bo w tamtym momencie jego obawialiśmy się bardziej. Robiliśmy to po to, aby zabrać mu widzów. W zasadzie pomysł się udał. Potem zresztą regularnie inne osoby z naszej ekipy odpalały się w tych samych godzinach co on.

Do całej sprawy „Rafonix” odniósł się jednym zdaniem.

– Mam nadzieje, że teraz nie jestem odklejeńcem i osobą z urojeniami. Miłej niedzieli.

Nagranie „Holaka” nie tylko roznieciło burzę wśród polskiej społeczności Twitcha, ale także uruchomiło lawinę spekulacji o tym, czy zobaczymy „Rafonixa” z „Xayoo” w pojedynku na jednej z freakowych gal.

Marcin „Rafonix” Krasucki stoczył do tej pory 4 pojedynki w formule MMA, wygrywając tylko w pierwszą z nich. Pokonał on wówczas Daniela „Magicala” Zwierzyńskiego podczas gali FAME 2. Walka zakończyła się po zaledwie 13 sekundach, kiedy to Zwierzyński złamał nogę podczas wyprowadzania jednego z kopnięć. Później „Rafonix” przegrywał przed czasem z Szymonem „Isamu” Kasprzykiem, Wojciechem Golą oraz Mariuszem „Hejterem” Słońskim. Szczególnie starcie z ostatnim rywalem zapadło wszystkim w pamięć, ponieważ Krasucki został znokautowany po zaledwie 7 sekundach walki.

Marcin „Xayoo” Majkut natomiast walczył w oktagonie raz, podczas FAME MMA 14. Bez większych problemów uporał się przed czasem z Sergiuszem „Nitro” Górskim dominując nad nim od samego początku pojedynku.

Rafonix„, który był podłamany ostatnią, kompromitującą porażką wrócił niedawno do treningów MMA. Można zatem podejrzewać, że wrócił niedługo do oktagonu. Potencjalna walka z „Xayoo” z pewnością wzbudziłaby sporo emocji, dzięki temu, że nie byłby to udawany, jałowy konflikt. Na jakiej gali moglibyśmy zobaczyć to starcie?

Obaj streamerzy mają bardzo dobre relacje z włodarzami FAME MMA i można podejrzewać, że do pojedynku mogłoby dojść na jednej z najbliższych gal pod tym szyldem.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze