piątek, 12 sierpnia, 2022
Strona głównaKSWSzpilka o kolejnym rywalu w MMA: "Pudzianowski jest poza zasięgiem. Ciężko byłoby...

Szpilka o kolejnym rywalu w MMA: „Pudzianowski jest poza zasięgiem. Ciężko byłoby wyjść z realnymi szansami”

Artur Szpilka zabrał głos w sprawie kolejnego pojedynku w formule MMA. Pięściarz przyznał, że na ten moment Mariusz Pudzianowski to zbyt duże wyzwanie.

„Szpila” zadebiutował w formule MMA na gali KSW 71. W pierwszym pojedynku zmierzył się z Siergiejem Radczenko, z którym rozprawił się już w drugiej odsłonie. Polak rozbił swojego rywala ciosami w parterze i Ukrainiec odklepał.

Przy okazji debiutu Szpilki wiele mówiło się o jego walce z Mariuszem Pudzianowskim. Co ciekawe, pięściarz sam mówił, że takie starcie jest nieuniknione. Co więcej, to właśnie z nim miał się zmierzyć w debiucie, jednak ostatecznie został odciągnięty od tego pomysłu.

Artur Szpilka niegotowy na Mariusza Pudzianowskiego

W ostatnim wywiadzie dla portalu rinpolska.pl pięściarz podczas jednej z gal bokserskich został zapytany o swój debiut w KSW i kolejne wyzwania. Przyznał, że na ten moment Mariusz Pudzianowski jest poza jego zasięgiem i póki co za wcześnie na takie starcie.

Zawodnik KSW przyznał, że jest plan zestawienia go z zagranicznym bardzo dobrym i popularnym pięściarzem. Szpilka nie zdradził jednak więcej szczegółów:

– Powiedziałem, że na dzień dzisiejszy zawieszam rękawice na kołku, ale nigdzie nie jest powiedziane, że nie zobaczycie mnie w formule MMA z bokserem i to naprawdę z takim bardzo znanym i bardzo dobrym. (…) Są jakieś propozycje, co ciekawe nazwiska, naprawdę bardzo ciekawe. Jak się dowiecie, jak to wszystko wypali, to będzie grube zaskoczenie. Na razie Mariusz dla mnie jest poza zasięgiem. On robi to 13 lat, trenuje, jest prawdziwym zawodnikiem i umie to robić. Ciężko byłoby dzisiaj wyjść z realnymi szansami walczyć.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Barcelona oficjalnie uruchomiła czwartą dźwignię finansową i WALCZY z czasem

0
FC Barcelona już jutro, w sobotę 13 sierpnia o godz. 21:00 rozegra pierwsze spotkanie w tym sezonie ligowym. Zespół ze stolicy Katalonii ugości drużynę...