Tym razem Soroko nie ucieknie przed walką? Don Kasjo komentuje: „Nie obawiam się, ale co się wydarzy, to nie wiadomo. Dobrze sobie radzi”

Fot. YouTube
Opublikowane 27 czerwca 2022, 13:23
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Adam Soroko podczas gali Prime Show MMA 2 stoczy swój pierwszy pojedynek freakowy. Wielu kibiców obawia się jednak, że może powtórzyć się sytuacja z pierwszej edycji.

Soroko miał zadebiutować już na debiutanckiej gali, jednak kilka godzin przed wydarzeniem opuścił hotel. Dopiero w trakcie wydarzenia organizacja poinformowała, że jego pojedynek ze „Stiflerem” zostaje odwołany.

Wydawało się, że federacja nie da mu drugiej szansy, jednak Prime Show MMA postanowiło zestawić go z Pawłem Tyburskim. Tym razem Soroko zapewnia, że wejdzie do klatki i stoczy swój pierwszy pojedynek w formule MMA.

„Don Kasjo” o Adamie Soroko

W rozmowie z kanałem Goniec freak fight Kasjusz Życiński został zapytany o to, czy tym razem nie powtórzy się sytuacja z pierwszej gali i na pewno zobaczymy Soroko w walce.

– Obawiać się nie obawiamy, a co się wydarzy, to nie wiadomo. W dobrej kondycji jest, byłem ostatnio u niego w Niemczech. Fajnie sobie radzi, cztery miesiące nic nie bierze. Tak jak on to powiedział, nawet dobrze dla niego. Ja mu kibicuję, ma charyzmę, może dużo zrobić w tych freak fightach, polepszyć sobie status życia.

Wtedy nam zależało, żeby wyszedł, ale przez pryzmat czasu to dobrze dla niego. Jakby dostał tę kwotę, to on by poszedł w melo takie, że możliwe, że byśmy go już nie zobaczyli.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments