poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Strona głównaPiłka NożnaMichniewicz zmienia zdanie! Nie będzie pozwu?!

Michniewicz zmienia zdanie! Nie będzie pozwu?!

Już od blisko dwóch tygodni Czesław Michniewicz nie schodzi z czołówek portali piłkarskich. Selekcjoner zapowiedział, że złoży pozew przeciwko redaktorowi Szymonowi Jadczakowi, którego artykuł komentowany jest przez media na całym świecie. Wygląda jednak na to, że obaj panowie na razie nie spotkają się na drodze sądowej!

Sprawa kontaktów Czesława Michniewicza ze stojącym na czele piłkarskiej mafii Ryszardem Forbrichem ps. Fryzjer zaczyna przybierać formę telenoweli. Codziennie pojawiają się w prasie nowe doniesienia o reperkusjach, jakie spowodował tekst Szymona Jadczaka na łamach Wirtualnej Polski.

Nadal nie wiem, o czym rozmawiał obecny selekcjoner z osobą, będącą mózgiem korupcji w polskim futbolu. Możemy się o tym nigdy nie dowiedzieć, gdyż miało to miejsce blisko 20 lat temu. Michniewicz nie musi, lub nie chce pamiętać szczegółów tych konwersacji.

Pozew dopiero po mundialu

W ostatnim tygodniu gruchnęła informacja o tym, że prokuratura zamierza złożyć wniosek kasacyjny w sprawie uniewinnienia dwóch byłych piłkarzy od zarzutu ustawienia jednego ze spotkań w 2004 roku. Więcej o tej sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Czesław Michniewicz również postanowił skorzystać z możliwości, jakie daje polski wymiar sprawiedliwości. Zapowiedział, że pozwie red. Jadczaka na podstawie artykułu 212 kodeksu karnego. Oczywiście chodzi tutaj o zniesławienie.

W czwartek 30 czerwca pojawiło się oświadczenie obecnego selekcjonera polskiej kadry, w którym poinformował, że do końca mundialu w Katarze wstrzymuje się z wystąpieniem przeciwko dziennikarzowi na drogę sądową. Jak sam argumentuje, obecny rozgłos wokół jego osoby szkodzi wizerunkowi reprezentacji Biało-Czerwonych, więc póki co nie będzie dolewał benzyny do ognia. Treść oświadczenia dostępna jest poniżej.

Czy to dobry ruch ze strony Czesława Michniewicza? Z pewnością nie wyciszy on tego, co obecnie dzieje się wokół jego osoby. Wiemy również, że red. Jadczak szykuje nowe artykuły dotyczące opisanej sprawy. Możemy być przekonani, że będzie to gorące lato i wcale nie chodzi o wysokie temperatury panujące od kilku dni.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze