poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Strona głównaHigh LeagueZałęcki odpowiada Alanowi! "Testu na inteligencję obawiałbyś się tak samo, jak testu...

Załęcki odpowiada Alanowi! „Testu na inteligencję obawiałbyś się tak samo, jak testu na narkotyki. Marna próba wyjścia z twarzą z całej sytuacji”

Dawid Załęcki odpowiedział na oświadczenie Alana Kwiecińskiego, który wyjaśnił, dlaczego po przegranym zakładzie wpłacił jedynie połowę kwoty.

Oświadczenie Alana Kwiecińskiego

„Alanik” przed walką założył się ze swoim rywalem o 10 tysięcy złotych. Sugerował, że „Crazy” stosuje środki dopingujące, jednak ten dwukrotnie przeszedł badania i udowodnił Kwiecińskiemu, że się myli. Zwycięzca zakładu miał wskazać cel, na który miały zostać przelane pieniądze.

Jak się jednak okazało, na konto hospicjum w Toruniu trafiło 5 tysięcy złotych. Aby wyjaśnić całą sprawę, Kwieciński zamieścił oświadczenie, w którym przekazał, że pozostałą kwotę przelał na fundację swojego kolegi.

Poniżej znajdziesz całe oświadczenie Alana Kwiecińskiego oraz odpowiedź Dawida Załęckiego:

Dawid Załęcki odpowiada Alanowi Kwiecińskiemu

Dawid Załęcki oświadczenie „Alanika” skomentował za pośrednictwem Instastory. Wyjaśnił, że skoro zakładał się z nim o 10 tysięcy złotych, to po badaniach cała kwota powinna zostać przelana na wskazany cel, a nie tylko jej połowa.

– Niestety Alan pewnie testu na iloraz inteligencji też byś się obawiał, równie mocno co i tego na narkotyki.. Bo nawet dobrze kota ogonem nie potrafisz wykręcić.. Pomaga się w ciszy, mówisz? Oczywiście, że tak masz sto procent racji, ale jeśli się zakładasz na oczach setek tysięcy ludzi i zakład przegrywasz, to setki tysięcy ludzi ma prawo wiedzieć, czy się wywiązałeś z danego słowa.

– PROSTE? Czy teraz będziemy debatować nad prawami dzieci, które mają się tak samo do naszego zakładu, jak twój żałosny tekst o tym, jak to ty pomagasz w ciszy.. Marna próba wyjścia z twarzą z całej sytuacji.. Gdyby nie zakład pewnie nawet nic byś nie dał, bo połowa wypłaty po walce z Murańskim dalej zasila twoje konto, a chyba miało być inaczej? Zgodził się na tę walkę z tobą TYLKO ze względu na to, że połowa twojej wypłaty miała iść na cele charytatywne. I ty na to przystałeś!!

– Więc najpierw zacznij wywiązywać się z umów i naucz pomagać, gdy się do tego wcześniej zobowiązałeś, a później pisz o tym, jakim jesteś dobrym samarytaninem i jak to ty pomagasz… Obozy w górach? Fajnie, ale ja chciałem, żeby kasa poszła na dzieci, które umierają, a skoro założyłeś się ze mną o 10 tys. i ten zakład przegrałeś, to chyba logiczne dla każdego jest to, że te pieniądze należą do wygranego- czyli do mnie! I to ja, jako właściciel wygranej kwoty powinienem nią zarządzać, a nie ty! Ponieważ JA je wygrałem i to w CAŁOŚCI, a nie w połowie. Jak wiesz już przy zakładzie. Od razu zaznaczyłem, że nie chce tych pieniędzy dla siebie, chociaż równie dobrze mógłbym założyć się tylko o samą kwotę bez wskazania celu, ale ważniejszy był dla mnie cel, który przedstawiłem.

Na koniec Załęcki wyjaśnił Kwiecińskiemu, dlaczego jego postawa spotkała się z ogromną krytyką kibiców. „Alanik” zwlekał z zapłatą i po opublikowaniu wyników przez rywala, stwierdził, że brakuje badań na hormon wzrostu.

W odpowiedzi „Crazy” przeszedł kolejne testy, a Alan uznał, że były zrobione za późno, mimo że zostały wykonane dwa dni po walce. W końcu kibicom nie spodobało się zachowanie Kwiecińskiego i jego social media zalała fala krytycznych komentarzy.

– Jeżeli chcesz pomagać ze swoich pieniędzy to super! To twoje pieniądze, pomagaj za nie jak najwięcej i wpłacaj na cel, który sobie wybierzesz, ale w tym przypadku raz jeszcze ci powtórzę, to były moje pieniądze, bo moja wygrana. Dla której się poświęciłem, robiąc kilkukrotne badania i wydłużając pobyt w Warszawie. Wiec jeszcze raz ci mówię, zachowaj się honorowo, przegrałeś zakład, to się z niego wywiąż w całości, a nie w połowie.

– Ludzie ci nie jadą za to, że nie dajesz pieniędzy na cele charytatywne, tylko za to, że okradłeś na 5 tys. umierające dzieci z toruńskiego hospicjum. Prościej już się nie da… I Jeśli będziesz się odnosił do całej sytuacji i moich powyższych słów, to zrób to, chociaż na temat, by nie marnować więcej już czasu.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze