poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Strona głównaUFCMateusz Gamrot odpowiada swojemu rywalowi! "Ja wygrywam, a on gada, jest piękny...

Mateusz Gamrot odpowiada swojemu rywalowi! „Ja wygrywam, a on gada, jest piękny i nosi markowe ciuchy”

Mateusz Gamrot w ostatnim wywiadzie odpowiedział na słowa swojego przeciwnika Armana Tsarukyana, z którym zmierzył się na gali w Las Vegas.

Podczas UFC Vegas 57 „Gamer” po raz pierwszy stoczył pojedynek w main evencie. Przed walką jego rywal był bardzo pewny siebie i lekceważąco wypowiadał się o byłym mistrzu KSW. Zapowiadał, że zdeklasuje Polaka oraz pokaże, jaka jest pomiędzy nimi różnica klas.

Starcie trwało pełen pięciorundowy dystans i było bardzo wyrównane. Sędziowie nie mieli jednak wątpliwości i jednogłośnie wskazali zwycięstwo Polaka. Zaskoczony Tsarukyan nie mógł uwierzyć w to, że poniósł porażkę.

Mateusz Gamrot odpowiada rywalowi

Po przegranej Tsarukyan stwierdził, że w przyszłości na pewno dojdzie do rewanżu. 25-latek jest także przekonany, że zrobi duży progres w przeciwieństwie do 31-letniego Gamrota, który już nie będzie rozwijał się jako zawodnik i pozostanie na tym samym poziomie.

Do tych słów „Gamer” odniósł się w ostatnim wywiadzie dla Sportowych Faktów. W rozmowie z Arturem Mazurem powiedział:

– Arman gadał dużo przed walką, gada dużo po walce. Role są podzielone. Ja robię akcje w klatce, wygrywam, a on gada, jest piękny i nosi markowe ciuchy. To tyle. Ja nie muszę nikomu nic udowadniać.

Całe życie jestem sportowcem z krwi i kości. Zrobiłem pięć walk w UFC, jestem na 8. miejscu w UFC. Arman zrobił pięć walk czy tam sześć, czy siedem i jest dalej za mną. Podział jest tutaj prosty.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze