Wtorek, 27 Lutego, 2024

„Diablo” zawalczy w MMA? „Juras” komentuje: „Właśnie wyskoczył, potrzebuje pieniędzy i nie ma już 25 lat. Kasę zapłaci KSW”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 lipca 2022, 15:46
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Łukasz Jurkowski zabrał głos w sprawie potencjalnej walki pomiędzy Arturem Szpilką i Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem. O ich starciu mówi się od dłuższego czasu.

Pomiędzy zawodnikami jest spory konflikt, który trwa od wielu lat. W 2015 roku doszło nawet do bójki pod salą treningową, a pięściarzy musiał rozdzielać trener. Mimo upływu czasy, pomiędzy nimi jest nadal bardzo dużo złej krwi i nie darzą siebie sympatią.

„Juras” o walce Szpilka vs „Diablo”

Ich starcie byłoby prawdziwym hitem i już wielokrotnie próbowano je zorganizować, jednak nigdy ostatecznie nie udało się zestawić skłóconych pięściarzy. Teraz temat ponownie powrócił, jednak kolejny raz może zakończyć się jedynie na wymianie zdań poprzez social media i wywiady.

Szpilka oświadczył bowiem, że chce walczyć jedynie w MMA, gdyż aktualnie zrobił sobie przerwę od boksu i nie zamierza powracać na ring. Zaprosił więc Włodarczyka do federacji KSW, proponując starcie w okrągłej klatce największej polskiej organizacji.

„Diablo” wyjaśnił, że zawalczy w MMA pod warunkiem, że najpierw Szpilka podejmie rękawice i zdecyduje się na pojedynek bokserski. Zawodnicy nie mogą więc dojść do porozumienia w kwestii formuły. Głos w tej sprawie zabrał „Juras”, który jest przekonany, że dobra oferta finansowa przekona Włodarczyka do debiutu w MMA:

– Diablo będzie walczył w MMA i gadanie o pajacowaniu szybko się zweryfikuje.

No chyba, że w polskim boksie dostanie tyle pieniędzy. Szczerze w to wątpię. Krzysiek wyskoczył właśnie, potrzebuje pieniędzy, a nie ma już 25 lat.

Kasę zapłaci KSW (tylko walka ze Szpilą). #changemymind?

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments