poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Strona głównaPRIME SHOW MMA"Boxdel" ponownie atakuje Jóźwiaka! "Jego mózg to najmniejsza rzecz w historii ludzkości"

„Boxdel” ponownie atakuje Jóźwiaka! „Jego mózg to najmniejsza rzecz w historii ludzkości”

Włodarz FAME Michał „Boxdel” Baron zabrał głos po ostatniej gali Prime Show MMA 2. Po raz kolejny skierował mocne słowa do Pawła Jóźwiaka.

Konflikt pomiędzy włodarzami trwa już od dawna. Co jakiś czas „Boxdel” wykorzystuje okazję do wbicia szpili, a Jóźwiak odpowiada za pośrednictwem Twittera czy też odbija piłeczkę pytany w wywiadach o komentarze Barona.

„Boxdel” mocno o Pawle Jóźwiaku

Teraz ponownie „Boxdel” zabrał głos po ostatniej gali Prime Show MMA 2. Bardzo nie podoba mu się to, że Jóźwiak próbuje ukryć, iż jest włodarzem organizacji. Za każdym razem zapewnia, że to „Don Kasjo” jest najważniejszy, a on sam zajmuje się kierowaniem sportową federacją FEN.

Na swoim kanale zamieścił nagranie, które zatytułował „Mózg Jóźwiaka to najmniejsza rzecz w historii ludzkości i co myślę o Bagietka”. W materiale poza Jóźwiakiem odniósł się także do nowej gwiazdy freak fightów:

Zacznijmy od Pawła Jóźwiaka, który nie przyznaje się do szefowania Prime. Mówi, że jedynie pomaga w projekcie, a to Kasjo jest szefem – po tych słowach możemy zobaczyć materiały potwierdzające, że jednak jest włodarzem federacji.

Na koniec „Boxdel” tak podsumował postawę Jóźwiaka, który zapewnia, że jest jedynie prezesem FEN – Nie kumam Paweł, dlaczego nie chcesz przyznawać się do swojej własnej federacji. To jest dla mnie mega pojebane.

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze