czwartek, 18 sierpnia, 2022
Strona głównaPiłka NożnaChwile grozy w meczu Ligi Konferencji. Pod jednym z kibiców zarwała się...

Chwile grozy w meczu Ligi Konferencji. Pod jednym z kibiców zarwała się podłoga! (ZDJĘCIE)

W Lidze Konferencji UEFA trwa wstępna faza eliminacji do tych rozgrywek. W jednej z par los skojarzył walijskie Bala Town F.C. oraz irlandzkie Sligo Rovers F.C. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami jeden z fanów omal nie przypłacił pobytu na trybunach własnym zdrowiem!

Liga Konferencji jest dopiero trzecim poziomem europejskich rozgrywek sygnowanych znakiem UEFA. W związku z tym w pierwszej rundzie eliminacji bierze udział wiele anonimowych zespołów.

Mecz pomiedzy Bala Town i Sligo Rovers przeszedłby w Europie praktycznie bez echa, gdyby nie to, co wydarzyło się na jednej z trybun. Jeżeli dla jednego z fanów brakowało wrażeń, to z pewnością można powiedzieć, że w pewnym momencie dostał ich aż zanadto.

Podłoga dosłownie się zapadła

Na zdjęciu, które obiegło media społecznościowe widać wyrwę, która powstała podczas pobytu kibiców na jednej z trybun. Według relacji świadków podłoga nagle zarwała się pod jednym z fanów. Cudem miał on uniknąć poważniejszego uszczerbku na zdrowiu.

Można dostrzec, że podłoże nie jest wykonane ze zbyt solidnych materiałów, a w dodatku sprawia wrażenie pokrytego rdzą. Nie dziwi zatem fakt, że tak niebezpieczna sytuacja miała miejsce podczas wspomnianego meczu Ligi Konferencji.

Robienie stadionów „po taniości” nie jest tylko i wyłącznie domeną niewielkich klubów z małych miasteczek. Najlepszym tego przykładem jest stadion Rakowa Częstochowa, który ma ogromne problemy sprostać wymogom narzuconym przez UEFA.

Ostatecznie spotkanie pomiędzy Bala Town i Sligo Rovers wygrali goście z Irlandii 1:2. Rewanż na ich terenie już w najbliższy czwartek, 14 lipca.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Don Diego” porównuje freak fighty z GROMDĄ: „Freaki często tworzą otoczkę...

0
Już 2 września odbędzie się gala GROMDA 10, podczas której dojdzie do pojedynków pomiędzy zwycięzcami wielkich finałów. Do ringu powróci m.in. Mateusz Kubiszyn.