wtorek, 9 sierpnia, 2022
Strona głównaGROMDA(VIDEO) "Hunter" wyjaśnia konflikt z "Góralem" za kulisami Prime Show MMA 2!

(VIDEO) „Hunter” wyjaśnia konflikt z „Góralem” za kulisami Prime Show MMA 2!

Prime Show MMA 2 to kolejna gala freakowa, podczas której bardzo dużo działo się nie tylko w klatce, ale także za kulisami, gdzie dochodziło do awantur.

Między innymi Paweł Bomba zaatakował Amadeusza „Ferrariego” oraz Adriana Ciosa. Freak fighterzy mieli duże pretensje do Pawła Jóźwiaka, że zawodnik High League został w ogóle wpuszczony na galę Prime Show MMA 2.

„Hunter” wyjaśnia konflikt z „Góralem”

Doszło również do konfrontacji dwóch zawodników GROMDY. Daniel Więcławski starł się z Damianem Górskim. Co ciekawe, z „Góralem” ma konflikt nie tylko „Hunter”. Podczas ostatniej gali z Górskim miał zawalczyć Remigiusz Gruchała.

Zawodnicy na ważeniu stanęli twarzą w twarz i „Remi” nie podał rywalowi ręki, a z widowni w kierunku „Górala” zostały wykrzyczane ostre słowa. Ostatecznie federacja zmieniła zestawienia i zawodnicy dostali innych przeciwników.

Teraz za kulisami Prime Show MMA 2 z Górskim starał się „Hunter”, który chciał wyjaśnić kilka spraw. Zawodnicy GROMDY zostali jednak poproszeni o to, by załatwiać swoje sprawy gdzie indziej, a po chwili wkroczyła ochrona, która weszła między fighterów.

Całe zajście zostało zarejestrowane i opublikowane na kanale „chłopak z kamerą”. Materiał znajdziecie poniżej:

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

BVB znalazło zastępcę za chorego zawodnika. Ma on SPORE doświadczenie w...

0
Borussia Dortmund ma nowego napastnika. Kontrakt z klubem podpisał właśnie 34-letni Francuz, Anthony Modeste. Przez najbliższy rok zastąpi on poważnie chorego Sebastiena Hallera.