(VIDEO) Syn legendarnego piłkarza strzela takie same bramki jak ojciec!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 11 lipca 2022, 15:44
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

David Beckham znany był z tego, że potrafił genialnie uderzyć piłkę z rzutu wolnego. Jak się okazuje, tę umiejętność postanowił przekazać swoim potomkom w genach. Trafieniem do złudzenia przypominającym gole „Becksa” popisał się jego syn, Romeo.

Gwiazdor Manchesteru United i Realu Madryt już od blisko dekady cieszy się piłkarską emeryturą. Nie zerwał on jednak całkowicie więzi z futbolem. Fortunę, którą zarobił na boisku zainwestował w klub Inter Miami, od 2020 roku występujący w MLS.

Upływający nieubłaganie czas najlepiej widać po synach Davida Beckhama. Od momentu zawieszenia przez niego butów na kołku, pociechy mocno dorosły i przeszły niesamowite metamorfozy.

Na sportową karierę zdecydował się wyłącznie 19-letni Romeo. Niegdyś trenował on w jednej z juniorskich drużyn Arsenalu. Od momentu założenia Interu Miami znalazł on zatrudnienie w klubie należącym do jego ojca.

W jednym ze spotkań rezerw klubu z Florydy udowodnił, że chce się pozbyć łatki, która do niego przylgnęła. Malkontenci powtarzają, że miejsce w drużynie ma on tylko i wyłącznie dzięki znajomościom.

Młody Beckham przyczynił się do zwycięstwa drugiej drużyny Interu Miami w wyjazdowym meczu przeciwko rezerwom Orlando City. Popisał się on niesamowitym trafieniem podobnym do tych, z których słynął jego legendarny ojciec.

Ciężko nie zauważyć podobieństwa do goli zdobywanych przez „Becksa” seniora. Można zatem stwierdzić, że slogan „Podkręć piłkę jak Beckham”, który został użyty jako tytuł filmu fabularnego, nadal jest aktualny i kultywowany przez jego syna.

Źródło: gazeta.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments