wtorek, 9 sierpnia, 2022
Strona głównaHigh LeagueBomba vs "Ferrari" na High League 4? Wyjaśnią swój konflikt w klatce?

Bomba vs „Ferrari” na High League 4? Wyjaśnią swój konflikt w klatce?

Wygląda na to, że Paweł Bomba i Amadeusz Roślik wyjaśnią swój głośny konflikt w klatce. Prawdopodobnie zawalczą na gali High League 4.

Pomiędzy freak fighterami jest bardzo dużo złej krwi i doszło już do wielu awantur. Między innymi na gali FAME 14 zawodnicy rzucali w siebie krzesłami. Następnie w trakcie Rundek, gdy „Scarface” znajdował się w studio, na zewnątrz czekał „Ferrari”, który opluł jego samochód, a niedługo później na miejsce przyjechała policja.

Bomba vs „Ferrari” na gali High League 4?

Zarówno jeden, jaki i drugi, nie szczędził ostrych słów. W ostatnim wywiadzie dla Antyfakty „Ferrari” zapewnił, że jeśli Bomba nie przeprosi za to, co powiedział, to o walce może zapomnieć:

– On jest łatwym rywalem. W oktagonie spędziłem około godziny, on 15 sekund. Tu nie ma nawet co porównywać. Chodzi o zasady, nawet jakby dawali okrągły milion, to ważniejsze jest to, że obraził moją mamę i byłą dziewczynę. Dopóki nie poprosi, ten milion mogą sobie w dupę wsadzić. Dla atencji zrobiłby lachę, więc przeprosiny to pikuś.

Co ciekawe, podczas Prime Show MMA 2 doszło do kolejnej awantury Bomby z Roślikiem. „Scarface” prowokował zawodnika FAME i próbował go zaatakować. „Ferrari” wolał jednak uniknąć konfrontacji i freak fighterzy zostali rozdzieleni.

Bomba jednak zaczął krzyczeć do Amadeusza, że ich konflikt zostanie rozstrzygnięty 17 września. To właśnie wtedy zmierzą się w klatce? Jeśli tak, to znaczy, że zawalczą na czwartej edycji High League, która odbędzie się w Gliwicach.

Poniżej znajdziesz nagranie z całej awantury:

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze