Prochazka wskazuje rywala! Błachowicz odpowiada: „Kodeks samuraja nie został uszanowany”

Fot. YouTube
Opublikowane 12 lipca 2022, 08:36
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Niestety Jiri Prochazka zmienił zdanie i za pośrednictwem social mediów wskazał rywala, z którym chciałby zmierzyć się w kolejnej walce.

Ostatni pojedynek Czech stoczył na gali UFC 275 o pas kategorii półciężkiej. W main evencie zmierzył się z Gloverem Teixeirą i zawodnicy stoczyli krwawy pojedynek. Brazylijczyk prowadził na kartach punktowych, jednak w ostatniej odsłonie rywal zaskoczył i poddał mistrza 30 sekund przed końcem starcia.

Kibice oraz sam Błachowicz liczył na to, że w kolejnym starciu ponownie będzie mógł walczyć o tytuł. Podczas wydarzenia miał okazję skonfrontować się z Prochazką. Nowy mistrz w wywiadach po zwycięstwie sam przyznał, że „Cieszyński Książę” będzie jego kolejnym rywalem.

Jan Błachowicz odpowiada Jiriemu Prochazce

Jak się jednak okazało, „Czeski Samuraj” zmienił zdanie i uznał, że powinien stoczyć rewanżową walkę z Gloverem Teixeirą. Taką informację przekazał za pośrednictwem social mediów. Zamieścił w sieci nagranie, na którym powiedział:

– Witam wszystkich i życzę wam wspaniałego dnia. Podjąłem decyzję co do mojej następnej walki. Chcę zmierzyć się z Gloverem. Nie tylko dlatego, że to będzie kolejna ogromna walka, ale z innego powodu, zaliczyłem wtedy fatalny występ.

Pokażę wam wszystkim, kto jest mistrzem w sposób jasny i zdecydowany. Myślę, że Glover sobie na to zasłużył. To moja propozycja. Pokażę wam, dlaczego jestem mistrzem.

Wybór rywala skomentował sam Jan Błachowicz, który na swoim Twitterze napisał:

– Jan jest dla mnie największym wyzwaniem – Twoje słowa. Szanuję cię mistrzu, ale kodeks samuraja nie został uszanowany.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO