poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Strona głównaFame MMAArkadiusz Tańcula może nie wyjść do drugiej walki na Fame MMA 15!...

Arkadiusz Tańcula może nie wyjść do drugiej walki na Fame MMA 15! „Bywa tak. Na taką sytuację mamy…”

Wczorajszego wieczora padło wielkie ogłoszenie ze strony Fame MMA: Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Mateuszem oraz Jackiem Murańskimi na gali Fame MMA 15! Popularny „Aroy” wytłumaczył fanom co się stanie, jeśli nie będzie zdolny do drugiego z pojedynków.

Wczoraj za pośrednictwem social mediów federacja Fame MMA poinformowała o dwóch wielkich rewanżach, które będą miały miejsce na zbliżającej się gali Fame MMA 15. Będzie to historyczny wydarzenie, bo po raz pierwszy podczas tego samego wydarzenia ojciec i syn zawalczą z tym samym oponentem!

Arkadiusz Tańcula chce raz na zawsze zakończyć konflikt i historię z rodziną Murańskich. Najpierw na zasadach MMA zmierzy się z Mateuszem, a następnie w rzymskiej klatce da rewanż ojcu oponenta, Jackowi. Zwłaszcza to drugie starcie zapowiada się niezwykle krwawo, bo dozwolone będą ataki łokciami.

Niewykluczone, że do pojedynku „Aroy” vs. Jacek Murański może w ogóle nie dojść. Wszystko zależy oczywiście od tego w jakim stanie Tańcula będzie po starciu z Mateuszem. Co w takim wypadku? Sam zainteresowany wyjaśnił „co i jak” w swoim Instastories:

– Mój DM jest czerwony, ale jest jedno pytanie, które się powtarza notorycznie: „Arek, co gdyby coś się wydarzyło podczas pierwszej walki i nie mógłbyś przystąpić do drugiej?” Słuchajcie, no bywa tak. Na przykład na WOTORE tak jest w turnieju.

– Zawodnik wygrywa swoją walkę, ale odnosi kontuzję i lekarz go nie dopuszcza do następnej. Oczywiście na taką sytuację mamy rezerwowego, GRU-BE-GO zawodnika, o którym dowiecie się na pierwszej konferencji Fame’u!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Jakub Hryniewicz
Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze