czwartek, 18 sierpnia, 2022
Strona głównaFame MMA(VIDEO) Marcin Najman prezentuje umiejętności na worku! Walka w MMA coraz bliżej?

(VIDEO) Marcin Najman prezentuje umiejętności na worku! Walka w MMA coraz bliżej?

Przed kilkoma dniami Marcin Najman poinformował wszystkich, że wkrótce może wyjaśnić się konflikt z Jackiem Murańskim. Były pięściarz ogłosił, że otrzymał ofertę pojedynku i rozpoczął treningi.

Marcin Najman od dawna toczy konflikt z rodziną Murańskich. Najbliżej ewentualnego pojedynku „El Testosterona” z najstarszym z rodziny, Jackiem, było podczas Elite Fighters 2. Panowie nie porozumieli się w sprawie formuły i ostatecznie do niczego nie doszło.

Po jakimś czasie okazuje się, że ktoś wyciągnął rękę do Najmana w sprawie walki z Jackiem Murańskim. Były fighter KSW, Fame MMA, czy MMA-VIP poinformował o tym wszystkich w nagraniu opublikowanym w serwisie YouTube:

– Witam was. Dostałem dziś propozycję walki ze starym fraglesem na grudzień tego roku. Przedstawiłem tym, którzy mi to zaproponowali swoje warunki. Jeżeli zostaną zaakceptowane, to medialny byt starego fraglesa dobiega właśnie końca. Tyle ode mnie, cześć.

„El Testosteron” zaproponował swoje warunki, niestety jednak już niedługo później zamieścił kolejne wideo na YouTube. Tam przekazał do informacji, że nie porozumiał się z tajemniczą federacją, która starcie Najman vs. Murański chciała zorganizować. Dowiedzieliśmy się przy okazji jak wygląda sytuacja kontraktowa byłego pięściarza:

– Warunki, które wczoraj przedstawiłem potencjalnym organizatorom walki Najman vs Murański, oczywiście mówimy o tej starej gangrenie, nie o tym młodym. No nie zostały spełnione, więc sytuacja wygląda tak, że ja w drugiej połowie października tego roku, czyli za trzy miesiące staję się wolnym zawodnikiem bez żadnego kontraktu i wówczas kto taką walkę będzie chciał zorganizować z tym Gargamelem, to wtedy już nic nie będzie stało na przeszkodzie. Jeżeli oczywiście Gargamel będzie podtrzymywał chęć takiego zestawienia, no bo ja przecież też go na siłę za nogę do tej klatki nie wciągnę.

Marcin Najman trenuje do walki?

Jacek Murański szykuje się do występu, czy raczej występów na FAME 15, zakładając, że największa polska federacja freak fightowa wyrazi zgodę na pomysł zawodnika, by ten jednego wieczoru stoczył pojedynki zarówno z Arkadiuszem Tańculą, jak i „Szalonym Reporterem”.

Marcin Najman tymczasem rozpoczął już treningi na worku. Popularny „El Testosteron” zamieścił w swoich social mediach wideo, na którym prezentuje wachlarz swoich umiejętności, a w tym spinning backfista! Czyżby szykowała się walka w MMA?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Jakub Hryniewicz
Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

1 KOMENTARZ

  1. Gruby, stary i wolny pajac, który nic nie umie. To co on tu pokazuje nadaje się do programu „Śmiechu Warte” a nie na strone fansportu.pl. No ludzie, opamiętajcie sie. Sam z nim wyskocze na dwie rundy o ile bedzie miał siły by przekuśtykać pierwszą… Nawet zrobie to za darmo, by raz na zawsze skończyła się szopka z tym pajacem…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Don Diego” porównuje freak fighty z GROMDĄ: „Freaki często tworzą otoczkę...

0
Już 2 września odbędzie się gala GROMDA 10, podczas której dojdzie do pojedynków pomiędzy zwycięzcami wielkich finałów. Do ringu powróci m.in. Mateusz Kubiszyn.