niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona głównaKSW(VIDEO) Tomasz Romanowski kończy Andrzeja Grzebyka już w 1. rundzie!

(VIDEO) Tomasz Romanowski kończy Andrzeja Grzebyka już w 1. rundzie!

W walce wieczoru KSW 72 doszło do potyczki w wadze półśredniej. Wygrany programu Tylko Jeden, Tomasz Romanowski zmierzył się z byłym podwójnym mistrzem FEN – Andrzejem Grzebykiem.

Romanowski do tej walki podchodził z zapewnieniem, że jeśli wygra, to otrzyma title shota. Pochodzący ze Stargardu zawodnik znajdował się na serii dwóch kolejnych zwycięstw – przez KO w pierwszej rundzie z Aleksandarem Rakasem oraz jednogłośną decyzją z Michałem Pietrzakiem. Niestety na oficjalnym ważeniu “Tommy” przekroczył limit aż o ponad 2 kilogramy.

Grzebyk tymczasem powrócił po masakrycznej kontuzji nogi w drugiej walce pod banderą KSW. Były podwójny mistrz FEN powrócił silniejszy, choć w ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość Adriana Bartosińskiego.

Runda 1

Dużo kopał od początku Grzebyk, również low kickami odpowiadał Romanowski. “Tommy” ruszył z szarżą, zamyka oponenta na siatce. Dobrze Andrzej pracował kopnięciem na brzuch, dołożył kolejne mocne kopnięcie na wykroczną nogę. Romanowski też odpowiada low kickami. Obrotówka na korpus Grzebyka przestrzelona. Mocny lewy Romanowskiego dochodzi celu. Szybko skraca dystans “Tommy”, ale kontruje go Andrzej Grzebyk. Były mistrz FEN wyłącza powoli nogi zawodnika ze Stargardu, który jednak trafia bardzo mocnym lewym! Pada Grzebyk, “Tommy” rusza z salwą ciosów i kończy rywala!

Oficjalny wynik: Tomasz Romanowski wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Jakub Hryniewicz
Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze