Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Ostra reakcja Normana Parke na wywiad byłego menedżera! “Nie ma moralności, zawsze był podstępny…”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 26 lipca 2022, 13:52
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Prymek udzielił wywiadu Koloseum, gdzie poinformował między innymi o zakończeniu współpracy z Normanem Parke. Rozmowa dotarła też do Irlandczyka.

Jednym z najgłośniejszych wydarzeń w lipcu było rozwiązanie kontraktu przez Fame MMA z Normanem Parke. Irlandczyk dostał zgodę na walkę na konkurencyjnej gali Prime Show MMA 2, jednak wszystko to miało wyglądać kompletnie inaczej. Przede wszystkim “Stormin” miał zmierzyć się z Pawłem Tyburskim, a nie Grzegorzem Szulakowskim.

Ponadto największą kością niezgody była sztabka złota, którą Parke zdobył pokonując Kasjusza Życińskiego na Fame MMA 10. Federacja odkupiła ją od zawodnika, a ten, jak przekazał jego były agent Marcin Prymek… sprzedał ją ponownie, a organizacji niczego nie oddał. Jak powiedział w wywiadzie dla Koloseum:

– Norman miał przywieźć na ostatnią konferencję przed FAME 11 [walka z Borysem Mańkowskim]. Nie tylko jej nie przywiózł, ale w ogóle nie chciał przyjechać! (…) A w którymś momencie wypłynęło, że sprzedał sztabkę drugi raz. Sprzedał sztabkę Fame’owi i nie wiem, czy sprzedał ją znajomemu, czy w lombardzie, nie jestem w stanie tego doprecyzować. Ale sprzedał ją dwa razy.

Norman Parke odsłuchał wywiad Prymka!

Ponadto we wspomnianej rozmowie Prymek stwierdził, że zakończył współpracę z byłym zawodnikiem KSW, czy UFC. Okazuje się, że wywiad dotarł też do samego Parke’a, który postanowił przekazać kilka słów od siebie na Instagramie.

Wpis “Stormina” pojawił się w języku polskim i jak można przeczytać poniżej, Irlandczyk ma wiele zarzutów do byłego agenta. Zdaniem zawodnika, Prymek również ma swoje za uszami.

– Właśnie oglądałem wywiad z moim byłym menadżerem. Prymek powiedział, że zakańcza współpracę ze mną, tak właściwie to jest na odwrót, to ja zakończyłem z nim współpracę. Ten człowiek nie ma moralności rodzinnej i woli imprezować, zawsze był podstępny tak samo jak na FAME MMA 14 z tymi zasadami w małej klatce… Teraz pracuję na własną rękę, tak to jest z tymi ludźmi którym zaufasz.. Ja jestem tą osobą, która walczy, robi dobre show i dymy, zawsze znaj swoją wartość. Naraaa

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO