Niedziela, 23 Czerwca, 2024

“Szalony Reporter” zaskoczy na FAME 15? Znamy kursy na walkę z Jackiem Murańskim

Fot. YouTube
Opublikowane 27 lipca 2022, 16:38
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

29 sierpnia odbędzie się już 15 edycja gali FAME, na której do klatki powróci Jacek Murański. Jednego wieczoru stoczy on aż dwa pojedynki.

Najpierw stary “Muran” ma zawalczyć z Arkadiuszem Tańculą. Nie wiadomo jednak, czy będzie on w stanie wejść do klatki, gdyż wcześniej zmierzy się z Mateuszem, synem Jacka. Organizacja przygotowała więc zastępstwo w postaci “Szalonego Reportera“.

Podczas ostatniej konferencji Murański wyraził jednak chęć walki z dwoma rywalami jednego wieczoru, na co zgodził się również Tomasz Matysiak. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Jacek zawalczy dwa razy. W zestawieniu z Tańculą jest wielkim underdogiem, jednak sytuacja wygląda inaczej w starciu z “Szalonym Reporterem“.

Kursy bukmacherskie na walkę Jacek Murański vs “Szalony Reporter”

Jacek ma za sobą debiut, w którym nie pokazał żadnych umiejętności, ale charakter i mocną głowę. Po porażce tłumaczył jednak, że był mocno kontuzjowany i nie mógł zadawać ciosów, ponadto wskoczył na zastępstwo za syna. Tym razem ma za sobą poważne przygotowania i zapewnia, że pokaże znacznie więcej.

Dla “Szalonego Reportera” będzie to dopiero debiut. Wcześniej nie miał okazji zaprezentować się w klatce. Bukmacherzy więc stawiają go w roli niewielkiego underdoga. Warto zaznaczyć, że będzie miał pewną przewagę, gdyż Jacek może być zmęczony i rozbity po pierwszym starciu.

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Kurs na zwycięstwo Jacka Murańskiego – 1.70 (OBSTAWIAM)

Kurs na zwycięstwo “Szalonego Reportera” – 1.95 (OBSTAWIAM)

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zrzut-ekranu-5388.png

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO