Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Bonus BGC ma poważne problemy psychiczne! Atakuje High League: “Chcę uratować Polskę przed Czeczenami”

Fot. YouTube
Opublikowane 29 lipca 2022, 16:52
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Ostatnie wpisy “Bonusa BGC” były sporym szokiem. Freak fighter szybko wyjaśnił, że ma problemy psychiczne i przeprosił za swoje słowa.

Piotr Witczak to kontrowersyjny zawodnik, który ma na swoim koncie sześć porażek w MMA oraz jedną w kickboxingu. W drugiej formule odniósł jedno zwycięstwo, jednak trwające 21 sekund wydarzenie ciężko nazwać walką.

Podczas pierwszej gali High League do klatki wszedł odmieniony “Bonus BGC”, który przeszedł metamorfozę i regularnie trenował. Tym razem miał odnieść zwycięstwo, jednak nie był w stanie poradzić sobie z debiutującym “Japczanem”.

Ostatnią porażkę poniósł na MMA-VIP 4 z Damianem Naganą, po czym zapowiedział, że czas na pracę z psychologiem sportowym, gdyż ma umiejętności na pokonywanie takich rywali, jednak jego problem jest w głowie, przez co, gdy wchodzi do klatki, nie może się odblokować i zaprezentować tego, co potrafi.

“Bonus BGC” atakuje włodarzy High League

W ostatnim czasie miało miejsce kilka kontrowersyjnych wydarzeń, w które Witczak był zamieszany. Między innymi relacjonował całą sprawę z Arturem Walczakiem, który zmarł po turnieju na liście. Następnie popadł w konflikt z organizacją PunchDown oraz miał zostać pobity przez ojca Dawida Zalewskiego.

Teraz ponownie freak fighter nie daje o sobie zapomnieć i na swoich social mediach zamieścił kilka szokujących wpisów:

– Dosyć, skończyło się, wszystko przez Przemysława Luma, który dogadał się z High League, a wina jest Zalesia i Funków. Ja już nie wytrzymuję, moja narzeczona płacze mi do telefonu.

– Szymon Funk robił loda Anicie, Zaleś robił loda Anicie, Anita była gwałcona, Manson gwałcił Anitę, ze mnie zrobili pedała, żeby PunchDown (Przemysław Lum) dogadali się z High League, gdzie miała być walka, aby sprzedali jak najwięcej PPV.

Nie zawalczę na High League, bo chcę uratować Polskę przed Czeczenami – napisał, uderzając we włodarzy federacji.

Wszystkie trzy Instastory zostały szybko usunięte, a “Bonus BGC” opublikował wyjaśnienia i przeprosiny:

– To wszystko było niepotrzebne, biorę leki i chciałbym wszystkich przeprosić, w szczególności High League. Na jakiś czas chciałbym odpocząć od Internetu.

Podobną wiadomość opublikowała jego partnerka, która dodała – “Bonus BGC” jest dobrym człowiekiem, ale na chwilę obecną ma problemy psychiczne. To, co wypisuje, jest następstwem choroby.

Poniżej znajdziesz Instastory opublikowanego przez freak fightera:

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO