poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Strona głównaFame MMA"Don Kasjo" atakuje zawodnika FAME! "Zwykła ku**a. Jest tylko mocny za swoim...

„Don Kasjo” atakuje zawodnika FAME! „Zwykła ku**a. Jest tylko mocny za swoim monitorem”

Kasjusz Życiński został zapytany o jednego z zawodników FAME, który wzbudza sporo kontrowersji. Włodarz Prime Show MMA nie szczędził ostrych słów.

„Don Kasjo” zyskał duży rozgłos za sprawą FAME, jednak zdecydował się na zmianę organizacji i co jakiś czas atakuje włodarza „Boxdela”, któremu wbija szpilki przy okazji wywiadów, czy komentuje wydarzenia, do których dochodzi w szeregach federacji.

Tym razem w mocnych słowach wypowiedział się na temat youtubera, który dla największej polskiej organizacji freak fightowej stoczył dwa pojedynki i poniósł dwie porażki. Nie ukrywał, że zależy mu wyłącznie na pieniądzach.

„Don Kasjo” ostro o „Nitrozyniaku”

Podczas ostatniego live’a Życiński został zapytany o Sergiusza Górskiego, który w debiucie przegrał przez decyzję z „Unboxallem”, a w drugiej walce zmierzył się z „Xayoo”. Rywal trafił kilka ciosów, jednak w akcji, po której sędzia zakończył walkę, „Nitro” po prostu poddał się i położył na deski, zanim uderzenie przeciwnika doszło do celu.

„Don Kasjo” nie gryzł się w język i powiedział o zawodniku FAME:

– Ten mlekołak to jest gorszy od Olejnika. Jestem przekonany, że Olejnik by go naje**ał. Wielce kozak, jaki to on nie jest, a ku*wa wszedł, dostał od jakiegoś chłopa w loczkach, a potem streamer go w pierwszej rundzie znokautował… Poddał się, bo ten nawet go nie uderzył, a ten się położył. Dajcie spokój. Kozak w necie, pi**a w świecie. On jest tylko za swoim monitorem mocny. Zwykła ku**a do szczania.

Na zakończenie live’a zwrócił się do „Nitro”, „Boxdela” i „Takefuna”Je*ać wszystkie szmaty, które mają kompleks „Don Kasjo”, czyli grubasa, mlekołaka i takefj*ta i całą resztę zje*ów.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze