Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

“Don Kasjo” atakuje zawodnika FAME! “Zwykła ku**a. Jest tylko mocny za swoim monitorem”

Fot. YouTube
Opublikowane 29 lipca 2022, 11:52
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kasjusz Życiński został zapytany o jednego z zawodników FAME, który wzbudza sporo kontrowersji. Włodarz Prime Show MMA nie szczędził ostrych słów.

“Don Kasjo” zyskał duży rozgłos za sprawą FAME, jednak zdecydował się na zmianę organizacji i co jakiś czas atakuje włodarza “Boxdela”, któremu wbija szpilki przy okazji wywiadów, czy komentuje wydarzenia, do których dochodzi w szeregach federacji.

Tym razem w mocnych słowach wypowiedział się na temat youtubera, który dla największej polskiej organizacji freak fightowej stoczył dwa pojedynki i poniósł dwie porażki. Nie ukrywał, że zależy mu wyłącznie na pieniądzach.

“Don Kasjo” ostro o “Nitrozyniaku”

Podczas ostatniego live’a Życiński został zapytany o Sergiusza Górskiego, który w debiucie przegrał przez decyzję z “Unboxallem”, a w drugiej walce zmierzył się z “Xayoo”. Rywal trafił kilka ciosów, jednak w akcji, po której sędzia zakończył walkę, “Nitro” po prostu poddał się i położył na deski, zanim uderzenie przeciwnika doszło do celu.

“Don Kasjo” nie gryzł się w język i powiedział o zawodniku FAME:

– Ten mlekołak to jest gorszy od Olejnika. Jestem przekonany, że Olejnik by go naje**ał. Wielce kozak, jaki to on nie jest, a ku*wa wszedł, dostał od jakiegoś chłopa w loczkach, a potem streamer go w pierwszej rundzie znokautował… Poddał się, bo ten nawet go nie uderzył, a ten się położył. Dajcie spokój. Kozak w necie, pi**a w świecie. On jest tylko za swoim monitorem mocny. Zwykła ku**a do szczania.

Na zakończenie live’a zwrócił się do “Nitro”, “Boxdela” i “Takefuna”Je*ać wszystkie szmaty, które mają kompleks “Don Kasjo”, czyli grubasa, mlekołaka i takefj*ta i całą resztę zje*ów.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO