Środa, 24 Kwietnia, 2024

Jędrzejczyk zawalczy w organizacji freakowej? Była mistrzyni UFC nie pozostawia wątpliwości

Fot. Instagram
Opublikowane 29 lipca 2022, 08:47
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Joanna Jędrzejczyk, którą mogliśmy zobaczyć m.in. w roli gościa na galach freakowych, nie pozostawia wątpliwości w sprawie walki w tego typu organizacjach.

JJ to najlepsza zawodniczka w historii polskiego MMA kobiet. W całej karierze zwyciężyła 16 z 21 pojedynków, których większość stoczyła w federacji UFC. Już w trzeciej walce dla największej organizacji na świecie zdobyła mistrzowski pas kategorii słomkowej. Tytuł obroniła w kolejnych 5 pojedynkach i na stałe zapisała się na kartach historii tego sportu.

Po utracie tytułu nie mogła jednak powrócić już na sam szczyt i w ostatnich 7 walkach poniosła aż 5 porażek. Po ostatnim starciu z Zhang Weili zdecydowała się zakończyć zawodową karierę. W klatce zostawiła rękawice i ogłosiła, że chce skupić się na innych rzeczach, jednak nadal zamierza być blisko MMA.

Jędrzejczyk o walce na gali freakowej

Wiele organizacji chciałoby mieć w swoich szeregach legendę kategorii słomkowej. Między innymi ofertę złożyła jej federacja KSW. Po zakończeniu kariery Jędrzejczyk oświadczyła jednak, że zawsze będzie żołnierzem UFC i nie zamierza walczyć dla innych organizacji.

W ostatnim wywiadzie wyjaśniła również temat występu na gali freakowej. Mimo że oglądała takie wydarzenia na żywo z trybun, to zadeklarowała, że nie potrzebuje takich pojedynków. W UFC zarobiła wystarczająco, by po zakończeniu kariery nie musieć odcinać kuponów na starciach freakowych.

Zdecydowanie wykluczam. Po co miałabym tam iść?! Walczyłam dla najlepszej organizacji na świecie przez wiele lat, będąc mistrzynią tej organizacji przez prawie trzy lata. Moje finanse są megastabilne – zapewnia w rozmowie z Super Expressem.

Źródło: Super Express

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO