Czwartek, 18 Lipca, 2024

Kamil Glik zawalczy w klatce? Dostał wyzwanie od byłego zawodnika Legii Warszawa

Fot. YouTube
Opublikowane 30 lipca 2022, 11:53
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Bez wątpienia wielu kibiców chciałoby zobaczyć w klatce Kamila Glika, który już nie raz na boisku pokazywał swoją waleczność i charakter.

W przeszłości widzieliśmy już kilku piłkarzy, którzy postanowili sprawdzić się w sportach walki. Wśród nich znaleźli się m.in. Maciej Korzyma, Kamil Sylwestrzak czy Piotr Świerczewski, który zwyciężył na gali Free Fight Federation.

Kamil Glik zawalczy w klatce?

Tym razem podczas programu Foot Truck głos zabrał Błażej Augustyn, który w przeszłości występował w takich klubach jak Legia Warszawa. Catania Calcio, Ascoli Calcio czy Jagiellonia Białystok, a aktualnie jest zawodnikiem Wieczystej Kraków – Lubiłem się bić i lubię nadal. W wolnym czasie to trenuję. Jak skończę grać w piłkę, to mam zamiar raz się odpalić i spróbować.

34-latek w programie wyjaśnił, że jego pasją są sporty walki, które regularnie trenuje – Chcę poczuć ten klimat co profesjonaliści. Tę adrenalinkę nową, strach przed dostaniem w łeb. Teraz uczę się parteru, ale przez okres pobytu w Jagiellonii trenowałem u Darka Snarskiego, naszego byłego olimpijczyka. Aktywnie cały czas podchodziłem do rzeczy.

Wiadomo, że chciałbym dobrze zarobić, ale nie upatruję swojej osoby, że byłbym w stanie walczyć z kimś, kto jest profesjonalistą. Ja ich szanuję, bo znam ich wielu i nie chcę się nawet do nich porównywać, bo to lata świetlne – przyznał piłkarz.

Zapytany o walkę w klatce, przyznał, że jak najbardziej mógłby stoczyć pojedynek. Wskazał nawet rywala, Kamila Glika. Gdyby kiedykolwiek doszło do zestawienia z udziałem reprezentanta Polski, starcie bez wątpienia cieszyłoby się ogromnym zainteresowaniem.

– Gadałem z Kamilem. Wymieniliśmy kilka spostrzeżeń na temat ludzi, którym można by było dokuczyć. Ja nie mam problemu z tym, aby z nim zwalczyć. Wszedłbym do klatki. Lubię Kamila, jest fajnym gościem i wiem, że też mu się to podoba.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments