czwartek, 18 sierpnia, 2022
Strona głównaBoksTyson Fury jak Jacek Murański! W 2030 roku chce wziąć udział w...

Tyson Fury jak Jacek Murański! W 2030 roku chce wziąć udział w wyborach! „Nie zapomnijcie na mnie zagłosować. Głosuj na Fury’ego!”

Jak widać, Tyson Fury prawdopodobnie zaczyna się nudzić na sportowej emeryturze i właśnie ogłosił, że chciałby kandydować w nadchodzących wyborach na stanowiska premiera.

„Gypsy King” ostatni pojedynek stoczył w kwietniu tego roku i po znokautowaniu Dilliana Whyte’a ogłosił, że kończy zawodową karierę. Początkowo twierdził, że nie interesują go profesjonalne pojedynki z Usykiem czy Joshuą. Chce jedynie toczyć walki pokazowe.

W ostatnim czasie coraz więcej mówi jednak o zestawieniu z Joshuą. Najpierw zażądał za powrót 500 mln dolarów lub euro, teraz twierdzi, że zawalczy jedynie za darmo. Wydaje się, że prędzej czy później i tak ponownie zobaczymy go na zawodowych ringach.

Tyson Fury chce kandydować na premiera

„Król Cyganów” wykorzystuje swój wolny czas i w tym tygodniu w Lancaster otworzył własną restaurację, którą nazwał Sultan of Lancaster Experience. Wykorzystując okazję, postanowił ogłosić, że w 2030 roku chce kandydować w wyborach na stanowiska premiera Wielkiej Brytanii.

Chciałbym podziękować wszystkim za przybycie. Nie zapomnijcie głosować na mnie w 2030 roku w wyborach na premiera Wielkiej Brytanii, głosujcie na Fury’ego – powiedział podczas otwarcia lokalu.

Co ciekawe, niedawno głośno zrobiło się również o tym, że Jacek Murański także chce startować w wyborach w 2030 roku. Zawodnik FAME zamierza jednak zostać nie premierem jak Tyson Fury, a prezydentem Polski:

Z moimi ludźmi, wśród których są wybitni analitycy, stwierdziliśmy, że 2030 rok będzie idealnym terminem. Już rozpoczęliśmy prace koncepcyjne. Mogę potwierdzić, że w 2030 roku wystartuję wyborach prezydenckich – ogłosił podczas cage’a.

Źródło: Daily Mail

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Don Diego” porównuje freak fighty z GROMDĄ: „Freaki często tworzą otoczkę...

0
Już 2 września odbędzie się gala GROMDA 10, podczas której dojdzie do pojedynków pomiędzy zwycięzcami wielkich finałów. Do ringu powróci m.in. Mateusz Kubiszyn.