Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Tyson Fury jak Jacek Murański! W 2030 roku chce wziąć udział w wyborach! “Nie zapomnijcie na mnie zagłosować. Głosuj na Fury’ego!”

Fot. YouTube
Opublikowane 30 lipca 2022, 11:18
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jak widać, Tyson Fury prawdopodobnie zaczyna się nudzić na sportowej emeryturze i właśnie ogłosił, że chciałby kandydować w nadchodzących wyborach na stanowiska premiera.

“Gypsy King” ostatni pojedynek stoczył w kwietniu tego roku i po znokautowaniu Dilliana Whyte’a ogłosił, że kończy zawodową karierę. Początkowo twierdził, że nie interesują go profesjonalne pojedynki z Usykiem czy Joshuą. Chce jedynie toczyć walki pokazowe.

W ostatnim czasie coraz więcej mówi jednak o zestawieniu z Joshuą. Najpierw zażądał za powrót 500 mln dolarów lub euro, teraz twierdzi, że zawalczy jedynie za darmo. Wydaje się, że prędzej czy później i tak ponownie zobaczymy go na zawodowych ringach.

Tyson Fury chce kandydować na premiera

“Król Cyganów” wykorzystuje swój wolny czas i w tym tygodniu w Lancaster otworzył własną restaurację, którą nazwał Sultan of Lancaster Experience. Wykorzystując okazję, postanowił ogłosić, że w 2030 roku chce kandydować w wyborach na stanowiska premiera Wielkiej Brytanii.

Chciałbym podziękować wszystkim za przybycie. Nie zapomnijcie głosować na mnie w 2030 roku w wyborach na premiera Wielkiej Brytanii, głosujcie na Fury’ego – powiedział podczas otwarcia lokalu.

Co ciekawe, niedawno głośno zrobiło się również o tym, że Jacek Murański także chce startować w wyborach w 2030 roku. Zawodnik FAME zamierza jednak zostać nie premierem jak Tyson Fury, a prezydentem Polski:

Z moimi ludźmi, wśród których są wybitni analitycy, stwierdziliśmy, że 2030 rok będzie idealnym terminem. Już rozpoczęliśmy prace koncepcyjne. Mogę potwierdzić, że w 2030 roku wystartuję wyborach prezydenckich – ogłosił podczas cage’a.

Źródło: Daily Mail

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments