Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Bomba oficjalnie przeprasza “Ferrariego! Zapewnia, że nie robi tego dla walki na High League

Fot. YouTube
Opublikowane 30 lipca 2022, 17:13
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Paweł “Scarface” Bomba postanowił publicznie przeprosić Amadeusza Roślika. Jak wiadomo, “Ferrari” zapowiedział, że w innym przypadku nie zawalczy z nim na High League 4.

Już we wrześniu odbędzie się czwarta edycja High League. Na gali dojdzie do wielu emocjonujących zestawień, w tym pojedynku dwóch skłóconych freak fighterów, którzy w końcu będą mieli okazję wyjaśnić trwający od kilku miesięcy konflikt.

Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi. Dochodziło już do awantur na konferencjach i galach, “Ferrari” dał nawet Bombie zakaz wjazdu do Warszawy. “Scarface” jednak go nie posłuchał i specjalnie przyjechał do stolicy, a Roślik ogłosił, że razem z kolegami rusza na miasto, poszukać swojego rywala.

Bomba przeprasza “Ferrariego”

Organizacja High League postanowiła zestawić ze sobą skłóconych freak fighterów. “Ferrari” zdradził, że za walkę zarobi ponad pół miliona złotych. Wyjaśnił jednak, że nie wyjdzie z Bombą do klatki, jeśli ten wcześniej nie przeprosi jego matki.

Teraz na kanale “Scarface’a” pojawiły się przeprosiny. Zapewnia jednak, że nie robi tego dla walki, gdyż rywal podpisał już kontrakt na pojedynek.

– Spotkaliśmy się z Amadeuszem w High League. Ja tak jak powiedziałem, na to spotkanie przywiozłem zdjęcia. Amadeusz je zobaczył, zaprzeczył, że jest to jego mama i pokazał mi zdjęcie swojej mamy. Faktycznie wyszło na to, że to nie była jego mama. Pewna osoba sprzedała mi te zdjęcia, a ja łyknąłem je bez zastanowienia.

– No co, pojechali mi po rodzinie, więc ja też poleciałem z automatu o wszystkim, więc nie weryfikowałem tego za mocno. No, ale wyszło na to, że zdjęcia były nieprawdziwe i tej pani należą się przeprosiny, więc szczerze ją przepraszam, nie dla walki. Walka była podpisana już przedtem, bo to nie był żaden warunek.

Kursy bukmacherskie na walkę “Ferrari” vs Bomba

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO