poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Strona głównaFame MMADenis Załęcki vs Szeliga i Tańcula? "Bad Boy" komentuje: "Z nimi dwoma...

Denis Załęcki vs Szeliga i Tańcula? „Bad Boy” komentuje: „Z nimi dwoma mógłbym wyjść sam”

Taki pojedynek bez wątpienia cieszyłby się ogromnym zainteresowaniem. Denis Załęcki przyznał, że mógłby wejść do klatki z dwoma rywalami na raz.

Już we wrześniu do klatki powróci „Bad Boy”, który stanie do walki z Arturem Szpilką. Pojedynek wzbudza ogromne emocje, mimo że przeciwnicy dobrze się znają i lubią. Na konferencjach nie będzie dymów, jednak nie ma wątpliwości, że w klatce obaj zawodnicy pokażą wszystko, na co ich stać.

Co ciekawe, na High League ponownie zawalczy również ojciec „Bad Boya” Dawid Załęcki, który w debiucie zmierzył się z Alanem Kwiecińskim i rozprawił się z nim już w pierwszej rundzie, rozbijając go bez większych problemów.

Denis Załęcki vs Piotr Szeliga i Arkadiusz Tańcula?

W ostatnim wywiadzie dla TVreklama Denis został zapytany o potencjalny pojedynek 2 vs 2, w którym mógłby wejść do klatki razem ze swoim ojcem. Przyznał, że najpierw ktokolwiek musiałby zgodzić się na takie zestawienie, a nie jest tak łatwo znaleźć rywali:

Ktoś by musiał się zgodzić, a mało chętnych jest – przyznał „Bad Boy”.

Dziennikarka zapytała więc o potencjalne starcie 2vs2 z Piotrem Szeligą i Arkadiuszem Tańculą w odpowiedzi Denis oświadczył – Z nimi dwoma mógłbym wyjść sam.

Co ciekawe, już wcześniej mówiło się o walce Denisa z jednym lub drugim rywalem. Po ostatnim starciu Załęckiego doszło nawet do spięcia z Szeligą. Natomiast jeśli chodzi o „Aroya”, to przez pewien czas był skonfliktowany z „Bad Boyem” i przyznał, że w przyszłości mógłby z nim zawalczyć.

Obstaw High League 4 w Fortunie!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

2 KOMENTARZE

  1. O co chodzi z wywiadami z tym chłopem? On tylko odpowiada z kim, kiedy, i gdzie może się łaskawie bić. W tej opcji jak widać dwóch naraz by pobił. Świat się zbliża ku końcowi to pewne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze