Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Fani wściekli! Sergei Pavlovich wygrywa przez TKO! Przedwczesne zakończenie?

Źródło: screenshot Twitter
fot. Twitter
Opublikowane 31 lipca 2022, 06:58
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W karcie głównej UFC 277 nie mogło zabraknąć hitowego starcia w wadze ciężkiej! Były pretendent Derrick Lewis zmierzył się w swoim rodzinnym stanie z Sergiejem Pavlovichem.

Skazywany na porażkę Derrick Lewis faktycznie podchodził do walki w Dallas po porażce z Taiem Tuivasą. Popularny “Bam Bam” znokautował go łokciem w 2. rundzie, ale “The Black Beast” nie złożył broni. Mimo 37. lat na karku Amerykanin nadal podejmuje kolejne wyzwania, chcąc przedłużyć swój własny rekord nokautów w wadze ciężkiej.

Po drugiej stronie klatki na UFC 277 stanął Sergei Pavlovich. Rosjanin stoczył 16 zawodowych pojedynków w MMA. Przegrał tylko raz – debiutując w największej federacji MMA na świecie przeciwko Alistairowi Overeeemowi. Pavlovich szybko jednak wrócił do gry, kończąc w pierwszych rundach trzech kolejnych przeciwników. 30-letni fighter podchodził do starcia z Lewisem jako ewidentny faworyt starcia.

Lewis vs. Pavlovich – przebieg walki

Runda 1

Pavlovich rozpoczął od presji, Lewis statecznie wyczekiwał akcji przeciwnika. W końcu zaatakował Rosjanin, Amerykanin próbował kontrować. Pavlovich trafił mocno podbródkowym i padł na kolana “The Black Beast”, a po kilku ciosach sędzia zakończył pojedynek!

Oficjalny wynik: Sergei Pavlovich wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO