Środa, 24 Kwietnia, 2024

Bomba obwinia “Ferrariego” o swoją porażkę na High League: “P**dę darli pod oktagonem. Odpłacę mu się za to”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 sierpnia 2022, 10:00
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już we wrześniu na High League 4 dojdzie do pojedynku, w którym wyjaśniony zostanie głośny konflikt pomiędzy Pawłem Bombą i Amadeuszem Roślikiem.

W ostatnim czasie jest to najgłośniejszy konflikt we freak fightach. Zawodnicy nie szczędzą sobie mocnych słów i kilkukrotnie dochodziło pomiędzy nimi do awantury. Ostatecznie dogadali się i wyjaśnią wszystko w klatce High League.

Amadeusz “Ferrari” zdradził, że na pojedynku zarobi ogromne pieniądze. W jednym z wywiadów zdradził, że będzie to ponad 500 tysięcy złotych.

“Scarface” o porażce w debiucie

Roślik jest dużym faworytem tego pojedynku, gdyż ma na swoim koncie znacznie więcej walk. Dla Bomby będzie to dopiero drugie starcie w klatce. W debiucie zmierzył się “Tarzanem” i został znokautowany w kilkanaście sekund. Co ciekawe, za swoją porażkę obwinia właśnie Amadeusza “Ferrariego”.

W ostatnim wywiadzie dla TVreklama przyznał: 

– Mam prywatny problem, przez to, że stali i pi*dę darli, zorali mi głowę i moja pierwsza walka wyszła, jak wyszła. Więc mam do niego poważny problem. Walka, a spotykanie koło pióra mi latało, a poza tym to było specjalnie dla ściemy, żeby zepsuć mi głowę. Trudno, żeby nie zepsuło, jak idziesz do oktagonu i widzisz swoją byłą z tym frajerem drącym pi*ę przeciwko tobie, frajerski numer. Frajerski numer, farmazon jest frajerem i odpłacę mu się za to w oktagonie.

Kursy bukmacherskie na walkę “Ferrari” vs Bomba

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO