Środa, 24 Kwietnia, 2024

Dana White komentuje odwołanie gali przez Jake’a Paula! “Włączenie pier***nych świateł w Madison Square Garden kosztuje pół miliona!”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 1 sierpnia 2022, 10:44
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Prezydent największej federacji MMA na świecie, Dana White, na konferencji prasowej po UFC 277 został poproszony o komentarz w sprawie odwołanej walki Jake Paul – Hasim Rahman Jr.

Jake Paul poinformował wszystkich za pośrednictwem Twittera o odwołaniu gali w Madison Square Garden, gdzie miał się zmierzyć z Hasimem Rahmanem. Jak można przeczytać w oświadczeniu Most Valuable Promotions, niedoszły rywal YouTubera miał nie zmieścić się w umownym limicie do 200 funtów.

Najpierw Tommy Spartolił, a teraz Hasim Rahman Zawalił. Pięściarze to najtrudniejsi ludzi do współpracy, ciągle okazują brak profesjonalizmu i brak im odwagi do walki ze mną. Przepraszam wszystkich fighterów z karty, partnerów, naszą ekipę i fanów – czytamy we wpisie “The Problem Child”.

Hasim Rahman odpowiedział już na zarzuty niepokonanego w boksie Paula twierdząc, że ten się go po prostu boi. Temat ten nie mógł przejść obojętnie obok Dany White’a, który ma inną teorię na temat sytuacji. Prezydent UFC podzielił się swoimi przemyśleniami na konferencji prasowej po UFC 277:

Nie będę siedział tu i emanował radością, że nie doszło do ich walki. Jestem pewien, że obaj włożyli mnóstwo pracy w treningi, wydali kasę na przygotowania do tej walki.

Wydaje mi się, że sprzedali bilety za mniej niż milion dolarów, a samo włączenie pier***nych świateł w MSG kosztuje pół miliona! Takie jest moje zdanie. Nie wspominając już o cenach hoteli w Nowym Jorku, transportach i innych – to wszystko jest również bardzo drogie.

Dana White od dawna jest skonfliktowany z Jakem Paulem, jednak uważa, że ten wiąże się z nieodpowiednimi osobami. Popularny “The Problem Child” współpracuje od jakiegoś czasu z Nakisą Bidarianem – byłym dyrektorem finansowym UFC. Jak powiedział na konferencji prasowej prezydent największej federacji MMA na świecie:

– Ujmę to tak: to, że jesteś księgowym nie oznacza, że wiesz co tu się od***dala. To nie oznacza, że nagle może poprowadzić federację w sportach walki.

Myślę, że Jake Paul musi zmienić współpracowników. Jeśli ma zamiar pozostać w świecie sportu, to musi się związać z ludźmi, którzy potrafią doprowadzić walki do końca.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments