Sobota, 18 Maja, 2024

Denis Załęcki o walce 2vs2 z Murańskimi: “Pobiłaby rekord PPV. Milion na pewno bym musiał dostać”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 sierpnia 2022, 08:30
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Denis Załęcki zdradził, że jego ojciec powróci jeszcze do klatki High League. Być może w przyszłości zobaczymy walkę 2vs2, w której ojciec wejdzie do klatki razem z synem.

Dawid Załęcki ma na swoim koncie jeden pojedynek. Zadebiutował podczas ostatniej edycji i bez problemów rozprawił się z Alanem Kwiecińskim. Skończył swojego przeciwnika już w pierwszej odsłonie, a wielu kibiców liczyło na to, że ponownie zawalczy w klatce.

Jeśli chodzi o Denisa, we wrześniu stoczy drugi pojedynek w formule MMA. Stanie przed dużym wyzwaniem, gdyż zmierzy się z Arturem Szpilką. Jak zapowiedział, jest to zestawienie, które musi zakończyć się nokautem.

Denis Załęcki o walce 2vs2 z Murańskimi

Podczas ostatniego wywiadu “Bad Boy” został zapytany o potencjalny pojedynek 2vs2, w którym wszedłby do klatki razem ze swoim ojcem. Co ciekawe, kibice czekają na takie zestawienie, odkąd w FAME zadebiutował Mateusz i Jacek Murańscy.

W rozmowie z TVreklama Załęcki wyjaśnił, że nie ma rywali zainteresowanych takim zestawieniem. Dziennikarka zaproponowała więc starcie właśnie z Murańskimi.

Lubimy się. Nie wiem, czy federację którąś by było stać na taką walkę. Ta walka na pewno by pobiła rekord PPV – przyznał “Bad Boy”.

Następnie zapytany o gażę za takie starcie dodał, że musiałby na walce zarobić co najmniej milion złotych – To na pewno. Nie no, milion na pewno bym musiał dostać.

Obstaw High League 4 w Fortunie!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO