Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Zawodnik UFC chciał uratować galę Jake’a Paula! Napisał jednak do złej osoby!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 1 sierpnia 2022, 15:24
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Były pretendent do mistrzostwa wagi średniej UFC, Paulo Costa, zaoferował swoją osobę do zastąpienia Hasima Rahmana Juniora w walce z Jakem Paulem. Brazylijczyk wysłał nawet prywatną wiadomość, tyle tylko, że… odbiorcą nie był “The Problem Child”.

Na kilka dni przed zaplanowaną w Madison Square Garden galą pięściarską Paul vs. Rahman anulowano całe wydarzenie. Jeśli wierzyć YouTuberowi, kością niezgody była kategoria wagowa, w której mieli się spotkać. Początkowo limitem miało być 200 funtów, jednak Komisja Sportowa orzekła, że zawodnicy mają się zmierzyć w 205 funtach. Po tym Rahman Jr. miał zrezygnować.

“The Problem Child” zamieścił w Internecie oświadczenie w związku z całą sytuacją, na co odpowiedział mu były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi średniej, Paulo Costa.

– Przykra wiadomość. Może ktoś próbuje sabotować twoje walki, brachu. Możemy zawalczyć, zrobię do jutra 200 funtów.

Cała sytuacja jest oczywiście żartem ze strony Brazylijczyka, który do akcji powróci 20 sierpnia na gali UFC 278, gdzie zmierzy się z Lukiem Rockholdem. Costa postanowił jednak pociągnął temat i wysłał prywatną wiadomość do Jake’a Paula na Instagramie. Problem w tym, że odezwał się do zupełnie przypadkowego człowieka.

Stary, nie jesteś prawdziwym pięściarzem. Nikt cię za takiego nie uważa! Walcz dalej z pustakami lmao. Dureń. Walka z Woodleyem była ustawiona, co?

Stary, piszesz do złego człowieka, jestem starszy niż tamten Jake Paul – odpisał zawodnikowi UFC odbiorca. “Borrachinha” ewidentnie pozostał w dobrym humorze i nie poprzestał jednak na tym, wysyłając kolejną wiadomość:

PODPISZ KONTRAKT.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments